Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha boltban vagy hivatalban...

Ha boltban vagy hivatalban érne rátok a hányás,mit tennétek hirtelen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
El nem tudom képzelni h egy másodperc múlva hánynak minden előzmény nélkül
2022. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én kiadnám magamból. Mi mást tudnék tenni? Azért leguggolnék előtte, hogy ne fröcsögjön nagyon szét. Meg lehetőleg fal mellé, vagy sarokba ha lehet, és ne szőnyegre, vagy radiátorra, ha már semmiképp nem érek el a wc-ig. De nem tudom igazából, nem vagyok profi hányós, vagy 30 éve nem hánytam.
2022. márc. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem volt már, hogy kiszaladtam és az épület előtt a kukába hánytam. De általában hosszan tartó rosszullét előzte meg a hányást, szóval nem voltak ilyen hopp, róka típusú akcióim :D Az ominózus kukás esetben épp a soromra vártam ülve és amikor felálltam, hogy közelebb legyek majd ha beszólítanak, akkor hirtelen jött fel a cucc és muszáj voltam kiszaladni.
2022. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

@ 1, Szerencsés vagy, ha a "tünetek" időben jelzik, és lehetőséged van eljutni alkalmas helyre.

@ 2, és 3-as válaszoló : nem elitette senki, azt a lehetőséget, hogy

üzletben a legtöbb esetben legalább egy reklámszatyor van, ami esetleg üres is.

Munkahelyen volt, becsipődött az ujjam és a nagy fájdalom miatt azonnal "feljött" a cucc. Nem volt esélyem sem válogatni a helyet

Miután kiraktam az előző regeli-ebéd-vacsorámat, a csempekályhábol hamut vettem ki, rászortam, és már nem is volt annyira undoritó. De más szemcsés, apro hulladékkal is, pl fürész korpával, homokkal is lehinthető, utánna már el lehet takaritani.

2022. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!