Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik utcán, hivatalban stb. az orrukat túrják, és utána a fikát a szájukba gyömöszölik?

Figyelt kérdés
E hónapban már kettő ilyenhez is volt szerencsém, könyékig az orrában, aztán meg nekiállt zabálni a taknyát...blöe....
2010. jan. 16. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
LOL! Szerintem pedig finom, próbáld ki! :DDD
2010. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon sok emberrel előfordul ez. Velem is, bár próbálok róla leszokni.

Még mindíg jobb mintha cigizne, vagy inna az illető ...

2010. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

fújjj soha nem enném meg a taknyomat

21/f

2010. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Második ezt most komolyan gondolod?:D

Én spec. sosem túrok az orromban sima kézzel, mindig zsepivel. A gimis töritanárom állandóan ezt csinálta, csak ő még ízlelgette is:D

2010. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon guszta,mit ne mondjak..én is láttam ilyet,meg olyat is aki a csipáját zabálta..kitörülte a szeméből,és bekapta.

Hazáig kibirhatná otthon zabálni a taknyát-csipáját,gondolom még a sz@rába is belekostól,csak azt nem látjuk,mert nem turkál a valagába nyilvánosan,bár kitudja..

2010. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
GUSZTUSTALAN
2010. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Arra, hogy miért nem kínálnak meg engem is.
2010. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
XDDDD
2010. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira beszárad az orromba a takony, hogy nem tudom az orrom kifújni (és levegőt se kapok), én is fellazítom a körmömmel, de arra azért odafigyelek, hogy más ne lássa, és persze nem eszem meg, hanem zsepibe törlöm. Van, aki mások előtt nem tudja megállni, az szerintem inkább egy rossz szokás, aki meg is eszi, az undorító.
2010. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer hajnalban mentem az utcán, a másik oldalon egy fickó ment valamivel előttem. Egyszer csak odanézek, hát éppen akkor fújta ki az orrát a kezével, egyenesen a járdára...

Én azt hittem odahányok.

2010. jan. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!