Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csak akkor van egyenlősé...

Miért csak akkor van egyenlőség ha a jogokról van szó?

Figyelt kérdés
Miért nem csinálja meg a nő azt amit a férfi? Miért csak akkor hivatkoznak egyenlőségre amikor kiváltságokról van szó?
2022. febr. 20. 19:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfi a gyengébbik nem, mivel képesek megalázkodni a nemi vágyuk véget, amit a nők irányába éreznek. És ezek miatt a vágyak miatt sok férfi irányíthatóvá vállik.
2022. febr. 20. 21:30
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Na én teljesen eggyet értek ezzel. Végre valaki. Kihasználják a férfiakat! Előbb mennek nyugdíjba, pedig a nők élnek tovább. Ugyanannyit keresnek példáúl egy gyárban ésnekik tilos akkorát emelni, mint a férfiaknak egyedűl. Mivel is érték el ezt? Igen, a két szép szemükkel. Képesek 7 féle orgazmusra,míg mi férfiak csakkettőre és ha ezt mi piálással vagy kábítószerrel kompenzálnánák, akkor meg fel vannak háborodva. miattuk illegális a kábítószer. nehogy már jólérezzük magunkat. gondolnak egyet és elválnak. Ők könnyen találnak másik balekot, nem úgy a férfiak. Igen, nekünk ismegjárnak ugyanazokl a kedvezmények,mint nekik. Ki nem tojja le, hogy ők szűlnek!? Mi férfiak építettünk fel mindent, ami körűlvesz bennünket. Minden épületet mi húztunk fel, minden gépet mi találtunkki, hogy kielégítsük az igényeiket. Túl jól vannak tartva. Férfinapunk sincs. Apák napja is csak papíron létezik. Ja és a gyerekeket sem a férfiak erőltetik a világra a töbségében. Legtöbbször a nő akar lebabázni és ha nem csinálod meg a gyereket neki, akkor keres valaki mást, mert ugye bőség zavara van. Néztétek a szexpartnerkeresőkön az arányokat. Csupán 10 %-a nő a legjobb esetben. felháborító, hogy nekem 10 pacákkal kell versenyeznem,amíg nekikcsak vállogatni kell.

30as éveimben járok. Csináltam 2 gyereket a világ legszemetebb nőjének, megadtam neki mindent, aztán ott hagyott. lelépett. kiderűlt össze vissza csalt. na ezekután nekem nemkell senki sem. jó nekem egyedül is, egyiknek sem fogom az egóját fényezni udvarlással és ilyenekkel. Sőt, mindezért inkább a háttérből ott baszok ki velük, ahol lehet. mert egy ilyen világba kell élnem, ahol én, mint férfi el vagyok nyomva. És akkor csodálkoznak, hogy csak meg akarják dugniőket a férfiak? Hát ezen ne csodálkozzatok bammeg. ez jár nektek. Ennyi.

2022. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14%
És egy melegférfinak is több joga van, mint egy hetero férfinak csesszemeg! Sőt egy nőnek öltözött férfinak is több joga van,mint egy sima férfinak.
2022. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%

"Minden épületet mi húztunk fel, minden gépet mi találtunkki, hogy kielégítsük az igényeiket."


Érdekesnek tartom, hogy az ilyen felsorolásokból valahogy mindig kihagyjátok azt, hogy "mi háborúzunk évezredek óta, mi vezettük be és tartottuk fenn a rabszolgaságot, mi irtottuk ki kontinensek őslakosságának jelentős részét, mi hajtottuk végre a százmilliók életét követelő népirtásokat, mi kínoztunk halálra embereket, mi bántunk embertelenül hadifoglyokkal, mi találtuk fel olyan fegyvereket, amikkel változatos módon emberi élteteket lehet kioltani, mi dobtunk atombombát férfiakra, nőkre és gyerekekre, mi irtjuk az őserdőket, mi dobunk atomhulladékot és vegyi anyagokat az óceánokba, a mi inkompetenciánk és a mi felelőtlenségük miatt történtek katasztrófák atomerőművekben, mi vadászunk védett fajokra szárazföldön és tengerekben, és a mohóságunkkal, pénzéhségünkkel mi tesszük lassan élhetetlenné ezt a csodálatos bolygót az újabb meg újabb, az esetek jelentős részében nem létfontosságú, nélkülözhető dolgokat előállító környezetszennyező technológiák felhasználásával.


Én őszintén szólva szívesebben élnék egy jurtában és járnék lóháton, mint úgy, ahogyan most élünk.


És szerintem te, mint egyén - sok férfitársadhoz hasonlóan - pont ugyanúgy nem vagy felelős az általam felsorolt, más férfiak által a múltban és a jelentben elkövetett tettekért, bűnökért mint amennyire személy szerint nem érdemed semmi pozitív, hasznos, értelmes dolog sem, amit más férfi tett, vagy hozott létre, nem pedig személy szerint te magad.


Megértem, ha frusztrált vagy és elkeseredett a sikertelen párkapcsolati döntéseid miatt, de ebben valószínűleg nagyobb a felelősséged, mint a női nemnek úgy általában, akikre a megnyilvánulásaidból ítélve ennyire haragszol.

2022. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!