Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen jelzőt érdemel az...

Milyen jelzőt érdemel az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

5 éve ismerek egy férfit, de soha nem engedtem meg, hogy akár a kezemet is megfogja. Csak haverságról lehetett szó, ezt tisztáztam is vele. Időnként cirkuszolt ez ellen, de aztán elfogadta. Volt párkapcsolatom, ami tönkrement. Időközben neki lett barátnője, de haveri szinten sokszor panaszkodik rá (frigid, nem kellőképen mosakszik a nő, rossz a mentalitása). Ha én férfivel munkaügyből kifolyólag vagy netán párkapcsolat lehetősége kapcsán találkozóm, fenyegeti őket és engem is (fenyegető leveleket irogat nekik). Rákezdte megint, hogy nehogy 'bepasizzak', mert azt ő nem tolerálja (látszik is). Az utóbbi időben fogdos, simogat, pedig erre továbbra sem adtam okot. Mindig emlékeztetem a barátnőjére. Akire egyébként szintén féltékeny, mert nem lehet pasija. Ugyanakkor panaszkodik is rá. Nemrég már megengedtem neki, hogy simogasson, hiszen a barátnőjét szidja és szabadidejének túlnyomó részét inkább velem tölti és nem a barátnőjével. Gondoltam, ha már valóban inkább velem van és nem a barátnőjével, mondta is, hogy le fogja építeni, megengedtem neki a simogatásokat. Hiszen egyébként sokat segít nekem, amiket az exeimtől nem kaptam meg. Most jön a meglepetés: mondtam neki, hogy már szexuális síkra terelődött a dolog köztünk, szépen építse le a barátnőjét, ne hülyitse. Erre a korábbi ígéretével ellentétben azt közölte, hogy nem teszi meg, mert a barátnője és csak barát (pedig ez nem igaz, mert mégis becézgeti, ahogy mégis kiderült ez a dolog).

Teljesen fel vagyok háborodva.


2010. szept. 11. 16:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy ha akar tőled valamit akkor az előző kapcsolatát zárja le.

Ha te tényleg nem akarsz tőle semmit akkor ne hülyítsd azzal hogy simogathat, mert ő azzal hülyít most hogy nem jár a barátnőjével és csak barátok.

2010. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Már megmondtam neki, hogy zárja le a kapcsolatát azzal a nővel. Megígérte. Most mégsem teszi, de ugyanakkor engem sem hagy békén. Fenyegetőzik, ami rám és irányul és az összes nadrágos emberre.
2010. szept. 12. 08:48
 23/27 A kérdező kommentje:
A tapizásokat nem engedtem meg neki éveken át. Az utóbbi időben egyre erőszakosabbá vált ezen a téren, pedig mondtam neki, hogy ott a barátnőd, azt simogassad! Azt mondta, leépíti, én kellek neki.
2010. szept. 12. 08:50
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szolokkal. Neked biztos, hogy tetszett akar tudat alatt is, hogy ez a ferfi tepert erted. Tetszettek a bokjai, hizott toluk a majad, es mivel nem utasitottad el a megfelelo modon, azt erezte, hogy idovel lehet eselye. Az lett volna a korrekt, ha nem talalkozol vele annyit. Azt irod, hogy fogdos, hogy allandoan veled van. Kerdezem en: megis hogyan lehetseges ez? Ugy, hogy te talalkozol vele onszantadbol. Ha nem akarnal vele lenni, nem toltened az idodet vele. Szerintem semmi okod a felhaborodasra, mert te batoritottad es igazabol nem csoda, hogy 5 ev utan igy reagalt. Az a megoldas, hogy nem talalkozgatsz vele es nem kellene szediteni masokat. Jatszottal az erzeseivel, tudtad, hogy szerelmes beled. Elhuztad elotte a mezesmadzagot. Azt kaptad tole vissza, amit te csinaltal vele.
2010. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Miért nem találkozgatott és találkozgat a barátnőjével??? Senki nem mondta neki, hogy velem legyen, ő az, aki jött és jön. Pl. tegnap is jött, pedig nem kértem.
2010. szept. 13. 10:23
 26/27 anonim válasza:

Teljes mértékben az előttem szólónak adok igazat.

Ez a te hibád is hogy eddig fajultak a dolgok.

Most meg azért megy hozzád mert hagytad hogy tapizzon, és zöld utat hagytál neki meg írtad is hogy szabad ideje túl nyomó részét nálad töltötte. Persze nekem is vannak barátaim de mégsem töltöm velük a szabadidőm nagy részét.

Ebben remélem látod hogy te is hibáztál több dolgot hagytál neki mint ami egy barátságba belefér.

A barátnőjét meg azért nem hagyja el mert tetszik neki a szitu hogy két nő is oda van érte. Az hogy miért viselkedik így te adtál rá okot azzal hogy éveken át ott voltál neki a bajban volt kinek sírni de csak barátok címszóval.

Az lehet hogy te tisztáztad vele a dolgokat hogy barátok vagytok de inkább ez csak te gondoltad így, ő meg nem a barátok legyünk részt fogadta el hanem ha baj van akkor lesz kinek panaszkodni hátha más is lesz.

Ez a pasi mindig azt várta mikor szerezhet meg mert mindig a tiltott gyümölcs az édes.

Amikor meg megadtad magad már nem is volál annyira érdekes.

Én a helyedben megszakítanám ezt a "barátságot"

Lehet hogy kaptál tőle segítséget meg tud bizonyos dolgokban segíteni de nem fontosabb egy nyugodt élet.

26/L

2010. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Bocsi, de úgy látszik nem voltam érthető!

Egy könyvet nem tudtam rendesen elolvasni miatta, mert nem ám a barátnőjéhez ment, hanem hozzám. Én nem kértem soha!

Már megint jönne hozzám, de MINEK???

2010. szept. 14. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!