Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen jelzőt érdemel az...

Milyen jelzőt érdemel az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

5 éve ismerek egy férfit, de soha nem engedtem meg, hogy akár a kezemet is megfogja. Csak haverságról lehetett szó, ezt tisztáztam is vele. Időnként cirkuszolt ez ellen, de aztán elfogadta. Volt párkapcsolatom, ami tönkrement. Időközben neki lett barátnője, de haveri szinten sokszor panaszkodik rá (frigid, nem kellőképen mosakszik a nő, rossz a mentalitása). Ha én férfivel munkaügyből kifolyólag vagy netán párkapcsolat lehetősége kapcsán találkozóm, fenyegeti őket és engem is (fenyegető leveleket irogat nekik). Rákezdte megint, hogy nehogy 'bepasizzak', mert azt ő nem tolerálja (látszik is). Az utóbbi időben fogdos, simogat, pedig erre továbbra sem adtam okot. Mindig emlékeztetem a barátnőjére. Akire egyébként szintén féltékeny, mert nem lehet pasija. Ugyanakkor panaszkodik is rá. Nemrég már megengedtem neki, hogy simogasson, hiszen a barátnőjét szidja és szabadidejének túlnyomó részét inkább velem tölti és nem a barátnőjével. Gondoltam, ha már valóban inkább velem van és nem a barátnőjével, mondta is, hogy le fogja építeni, megengedtem neki a simogatásokat. Hiszen egyébként sokat segít nekem, amiket az exeimtől nem kaptam meg. Most jön a meglepetés: mondtam neki, hogy már szexuális síkra terelődött a dolog köztünk, szépen építse le a barátnőjét, ne hülyitse. Erre a korábbi ígéretével ellentétben azt közölte, hogy nem teszi meg, mert a barátnője és csak barát (pedig ez nem igaz, mert mégis becézgeti, ahogy mégis kiderült ez a dolog).

Teljesen fel vagyok háborodva.


2010. szept. 11. 16:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanolyant,amit Te.
2010. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2010. szept. 11. 16:15
 3/27 A kérdező kommentje:

Bocsi, de miért fenyegeti meg durván a pasikat, akikkel pl. munkakapcsolatból van megbeszélésem.

Milyen jogon fogdosott?

2010. szept. 11. 16:16
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
5 éve szívatod ezt a férfit, egyszer engedsz neki aztán mégse,szerintem ne lepődj meg h így viselkedik.igaza van az előzőnek, ugyanazt amit te
2010. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az ilyen ember nincs tisztában magával és semmi határozottsággal nem rendelkezik hiszen még csak azt se tudja mit akar! Úgy gondolom nem bánna úgy veled ahogy azt megérdemelnéd. Én nem bíznék benne a helyedben és megértem hogy felháborodtál!
2010. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
az elözöekkel szemben én védelek, nem tudom hallottak e már arról, hogy a férfinak kéne határozottnak lenni és nem a nönek..
2010. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én nem szivatom a pasast, leírtam feketén-fehéren - el kellene figyelmesen olvasni!!!! -, hogy soha még a kezemet se foghatta meg!!!!

Fogdosott ahol csak lehetett!!

Jó, akkor legyen párkapcsolatunk, ha már ráadásul a barátnője helyett mindig velem van.

Erre a barátnőjét se dobja.

Mi van itt, kérem?

2010. szept. 11. 16:19
 8/27 A kérdező kommentje:
eeemberke, köszönöm szerintem is igazad van.
2010. szept. 11. 16:20
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
hallod alapból miért fogdos tovább ha lekoptatod!?
2010. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A kolléganőim, ismerőseim azt mondják, hogy szerelmes belém, ezt mondta is a pasas.

Tisztáztam vele, én nem szeretem.

Rossz a kapcsolata a barátnőjével, panaszkodik rá, inkább velem van, bejárkál a munkahelyemre is.

Fenyeget mindenkit, akin nadrág van.

Úgy gondoltam, ennyire ragaszkodik hozzám, sokat segít, akkor tényleg rossz lehet a kapcsolata a barátnőjével.

Erre várt már jó ideje, hogy megcsókolhasson. Megmondta, dobja a barátnőjét értem.

Most meg azt közölte, hogy mégsem.

2010. szept. 11. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!