Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen jelzőt érdemel az...

Milyen jelzőt érdemel az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

5 éve ismerek egy férfit, de soha nem engedtem meg, hogy akár a kezemet is megfogja. Csak haverságról lehetett szó, ezt tisztáztam is vele. Időnként cirkuszolt ez ellen, de aztán elfogadta. Volt párkapcsolatom, ami tönkrement. Időközben neki lett barátnője, de haveri szinten sokszor panaszkodik rá (frigid, nem kellőképen mosakszik a nő, rossz a mentalitása). Ha én férfivel munkaügyből kifolyólag vagy netán párkapcsolat lehetősége kapcsán találkozóm, fenyegeti őket és engem is (fenyegető leveleket irogat nekik). Rákezdte megint, hogy nehogy 'bepasizzak', mert azt ő nem tolerálja (látszik is). Az utóbbi időben fogdos, simogat, pedig erre továbbra sem adtam okot. Mindig emlékeztetem a barátnőjére. Akire egyébként szintén féltékeny, mert nem lehet pasija. Ugyanakkor panaszkodik is rá. Nemrég már megengedtem neki, hogy simogasson, hiszen a barátnőjét szidja és szabadidejének túlnyomó részét inkább velem tölti és nem a barátnőjével. Gondoltam, ha már valóban inkább velem van és nem a barátnőjével, mondta is, hogy le fogja építeni, megengedtem neki a simogatásokat. Hiszen egyébként sokat segít nekem, amiket az exeimtől nem kaptam meg. Most jön a meglepetés: mondtam neki, hogy már szexuális síkra terelődött a dolog köztünk, szépen építse le a barátnőjét, ne hülyitse. Erre a korábbi ígéretével ellentétben azt közölte, hogy nem teszi meg, mert a barátnője és csak barát (pedig ez nem igaz, mert mégis becézgeti, ahogy mégis kiderült ez a dolog).

Teljesen fel vagyok háborodva.


2010. szept. 11. 16:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
2 napja nem veszem fel a telefonját, ha csönget a lakásomnál, nem nyitok ajtót.
2010. szept. 11. 16:24
 12/27 anonim válasza:
Szerintem ez a férfi egy undorító féreg.
2010. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez nem az Erik?
2010. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Szóba ne állj ilyen paraszttal! Az lenne a legjobb, ha a barátnője sem tenné.
2010. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Bolond vagyok, mert a pasas egyébként nem egy macsó és trehány is.
2010. szept. 11. 16:51
 16/27 A kérdező kommentje:
Pont ilyen játsza az eszét, aki trehány, igénytelen, lusta még takarítani is. Mondjuk ez engem is minősít, beismerem, hogy ilyen tapizhatott és még neki áll feljebb. A barátnője is ilyen, mert az sem takarít nála. Igaz, ez nem tartozik szorosan a témához, de tény.
2010. szept. 11. 16:58
 17/27 A kérdező kommentje:
A neve nem az, aki fel van tüntetve a pasinak. Gáz, ha van másik ilyen jellemtelen férfi is....
2010. szept. 11. 17:02
 18/27 anonim válasza:
Sajnállak, hogy ilyen alja pasit fogtál ki.
2010. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Nem normális az ilyen férfi. Menjen iszlám országba. A fenyegetésekkel kapcsolatban pedig fel lehet jelenteni a rendőrségen.
2010. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Epitsd le minnel hamarabb. Se baratnak se partnernek nem jo. Csak nagy bajok lennenek ettol a ferfitol. Ha maskepp nem, rendorseg beavatasaval, de a nyugodt jovodeert, szakits vele minden kapcsolatot.

Egyebkent, hogy gondoltad, hogy most simogathat, mikor jol tudod, hogy van baratnoje?

2010. szept. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!