Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem értem a népet, hogy képes...

Nem értem a népet, hogy képes ilyen embereket megválasztani, és nem azonnal utcára vonulni? Ez a pofátlanság netovábbja.

Figyelt kérdés

Én évente bizonytalanságban élek kutató tudósként, és állandóan pályázgatnom kell, nem hogy 12 évre, de 1 évre kötnek velem szerződést, pedig a tudomány hosszútávú dolog. Hogy van képe valakinek 12 évre leszerződni valakit milliókért havonta, és 4 választásra bebtonozni egy-egy köztisztséget? Egyáltalán nem pályázni kéne erre és a legalkalmasabbakat választani évente vagy legfeljebb 2-4 évente?


https://www.youtube.com/watch?v=Q7TKo74ZK7g



2022. febr. 1. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csekk Katival kéne konzultálnod.
2022. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A NER nem az értelmiségieknek kedvez, hanem a suttyóknak. Ha kutató vagy, akkor már megtapasztalhattad, hogy a rendszernek az értelmiségiek nem kegyeltjei, hanem megtűrt elemei. Orbán Viktor jelszava akár az is lehetne, hogy "aki okosabb nálunk, az ellenünk van!". Ő nem szereti az értelmiségieket. Az egyszerű, pragmatikus, szófogadó, hűséges, lehetőleg akaratos és vidéki embereket szereti, ezeket emeli maga mellé a semmiből. Teljesen máshogy nézne ki ez az ország, ha akadémiai tagok lennének a politikai döntéshozók.
2022. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt az egész mai jobboldali fiatalságot, legalábbis azokat a propagandistákat, akikkel tele a NER, a Bp tévében, meg akik a propaganda lejárató Facebook hirdetéseket nyomatják hónapok óta. Ez bejön a jobboldaliaknak? Én is jobboldali voltam régen, de nekem teljesen méás volt a képem a nemzeti lelkű jobboldaliságról, mint amit ezek a maiak mutatnak. Ezeket szégyellem, hogy aképernyőn vannak. Azt hittem a jobboldaliság, az valami nemzeti, tradícionális, kultúrált, táncszínházba járó, művelt, vitakultúrával rendelkező, elegáns vagy népi, keresztény értékrend, stb. A Jeszi és ezek a maiak ezek szöges ellentéte, hogy jön hozzájuk a jobboldal? A templombajárással legfeljebb pózolnak, kúlturáltnak nem nevezném őket, másokat megaláznak, kinevetnek, ironizálnak, káromkodnak, stb. Nem értem a NER miért ezeket tűzi a zászlajukra és nem is értem hogy maradhat egybe a táboruk, mert a fiatalok számára sem hiszem hogy vonzók ezek az arcok, de az idősek számára meg egy teljesen másik világ.
2022. febr. 1. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:

jobb vagy bal? ki van a jobb és bal oldalt?

bal oldalt gyurcsány ferenc aki milliárdokat lopott...

jobb oldalt orbán viktor aki a gyurcsány által nyer mindig...


nincs verseny képes oldal! ezt kellene felfogni ezért nem vagytok ti "akadémiés" emberek mert full barmok vagytok ti is!


emiatt van az hogy amig gyurcsány van bal oldalt addig mindig orbán nyer! de amig a gyurcdsány van az ellenzékben addig mindig az orbán lesz az élhető logikus választás!!! és ezek szerintem össze is vannak beszélve!!! különben miért lehet bent gyurcsány még mindig a politikában? és miért nem lett elszámolva? ébredjetek fel...


én direkt most marki zay péterre fogok szavazni hogy meg mutassam mindkét oldalnak milyen az amikor (sajnos) tényleg a gyuri lesz a toppon és megint tönkre teszik az országot! ezzel talán orbánt is be lehet törni hogy bizony jobban kell teljesítenie ha ő akar maradni magyarország királya!

2022. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!