Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Buszra való felszállásnál egy...

Buszra való felszállásnál egy láthatóan szellemi fogyatékos személyt előre kell engedni illemszabályok alapján?

Figyelt kérdés
Meg egy olyan személyt is aki bottal jár?
2021. dec. 30. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2021. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit előre engedek. A gyerekeket pl nem is kell előre engedni, furakodnak maguktól is előre. A fogyatékos embert meg nem tudom miből állapítható meg, hogy az? Annyi embert néztem már annak, és kiderült, hogy mégsem az.
2021. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze a tsti fogyateksoknak külön hely van.
2021. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, illik előre engedni, mégis hátrányban van közlekedés szempontjából.
2021. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szellemi fogyatékost írt a kérdező.
2021. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oh, elnéztem kicsit. Bár lehetnek ők is mozgásukban korlátozottak. És igen, illik őket előre engedni.
2021. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szellemi fogyatékosok között lehet olyan, amelyik agresszív vagy hisztis lesz, ha nem engedik előre, úgyhogy jobb a békesség.
2021. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudjuk a hülyéknek mindent szabad.
2022. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!