Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miben illik színházba menni?

Miben illik színházba menni?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek a Vígszínházba a Pál utcai fiúk előadásra. Mikor az Operettben voltam, akkor fekete farmer, fehér blúz és blézer volt rajtam, de kb senki nem volt költözve ennyire. Szerintetek fekete farmer, fehér blúz, felé blézer és edzőcipő jó lesz? Nem szeretném, ha túlöltözve lennék, de azt sem szeretném, hogy egy melegítőfelsőbe menjek.

2021. nov. 29. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Én tuti nem edzőcipőt vennék fel...
2021. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
70%

Én mindenképpen szépen és izlésesen öltöznék fel, meg kellen talánod az arany középutat ami nem is túlöltözött és nem is alulöltözött. Én biztos, nem mernék elmenni edzőcipőben. Mivel már hofehek vannak esetleg felvehetnél valmi fekete ruhát ami kb a combod közepéig ér és hozzá fekete harisnyát és valami bakancsot. A fekete mindig telitalálat szóval én biztos azt választanám.

És szerintem ne foglalkozz hogy ki mennyire van kiöltözve, hannem, hogy jól érezd magad. De azért egy színházba illik rendesen felöltözni. :)

2021. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ruhában lefagynék, nagyon hideg van és én nagyon fázós vagyok. Akkor esetleg, amit írtam és ahhoz magassarkú? Vagy inkább ott öltözzek át és ruhát vegyek fel?
2021. nov. 29. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szép és kényelmes ruhában menj - a cipő jobb lenne nem edzőcipő, fehér ing, fekete farmer az elmegy. Meleg lesz, úgy öltözz, hogy le tudd venni a fölösleget.

A "Pál utcai fiúk" nagyon-nagyon jó, nagy élményben lesz részed!

Érezd jól magad!

2021. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A magassarkú az mindenképp jó és a blézeres szetthez is jól passzol.

Érezd jól magad!

2021. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Menőcsajszi72 válasza:
Ne piros cuccban. (Érti aki érti)
máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!