Az asszony verve jó?

Figyelt kérdés
Hogyan, miért alakult ki ez a szólás?
2021. nov. 11. 14:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%

11.-re.


Igen...de a logikád alapján, egy 250-et kereső tűzoltó, nem rúg labdába egy 600-at kereső nőnél, míg egy 1M-et kereső, de tutyimutyi, túlsúlyos, játékfüggő IT-s igen, hiszen ő FÉRFI.

2021. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
#12: nem ezt írta, csak te ezt akartad belőle kiolvasni. Gyenge próbálkozás.
2021. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

12#


Hogy is mondjam... A fizetés nem az egyetlen komponense a párkeresésnek. Pénz + genetika :) Szerintem tűzoltónak lenni menő dolog. Legalább tényleg hasznot hoz, emberi életeken (főleg tárgyakén) segít közvetlenül.

Neeeem nagyon nem rúg labdába. Egy csomó gazdag kommentelőt olvastam itt, aki unja az életét, mert nem tudja mire költeni a vagyonát. Az ilyen nekem nem kell :)

2021. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"ha manapság is csak 1-2 nő járna egyetemre, mennyi melóhely maradna a férfiaknak"

Ha én kerültem be az egyetemre, ha engem vettek fel a munkára, akkor jobb voltam, mint az adott férfi. Miért várják arra, hogy eltartsanak, amikor lehetőségem van magamat eltartani? Pláne egy olyan munkával amit szeretek és jól fizet.

2021. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez egy komolyan gondolt mondás, szerintem inkább poénkodósnak indult, aztán volt aki elkezdte komolyan vinne a hím és a nősoviniszta oldalon is.
2021. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!