Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Taxisofőrök! Ti azt az utast...

Taxisofőrök! Ti azt az utast szeretitek jobban, aki beszélget veletek vagy azt, aki inkább csöndben hagyja, hogy a munkátok végezzétek?

Figyelt kérdés

A kérdésem másokra is vonatkozik, akik emberekkel dolgoznak, például masszőr, fodrász, kozmetikus, stb.


Nem tudom, mi a helyes egy ilyen helyzetben. Nem akarom bosszantani az illetőt a szövegelésemmel, de azt sem akarom, hogy bunkónak tartson vagy feszélyezze a hallgatásom.


2021. szept. 18. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Amelyik széthányja a kocsit :D
2021. szept. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
De nem vagyok taxisofőr.
2021. szept. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább nem próbálom meg xddd
2021. szept. 18. 02:29
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Én heti két órát vagyok közvetlenül ügyféllel, de embere válogatja. Amelyiken látom hogy suttyó, bunkó, akkor azt szeretem (és úgy is alakítom) hogy csöndben legyen és csinálja amiért jött.


Ha aranyos, kedves, rendes ember, akkor viszont azt szeretem ha beszélget is közben. Ez ügyfélszolgalatan van amúgy.

2021. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes témáról folyik a diskurzus, akkor szivesen beszélgetek az utassal, ha viszont csak panaszkodni tud, vagy értelmetlen dolgokról pletykálni, akkor inkább jobb, ha csöndbe marad.
2021. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha nem beszél, nem érdekelnek idegenek problémái vagy véleményei.
2021. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!