Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit akarhat tőlem az 50 éves...

Mit akarhat tőlem az 50 éves taxisofőr?

Figyelt kérdés

Van egy magántaxis akinél már törzsutasnak számítok, mindig ő visz haza amikor megyek bulizni (nem minden hétvégén de mondjuk minden második-harmadik héten). Amikor vele utazok nagyon kedves velem meg mindig bókol. Legutóbb egy fiú barátom is utazott velem és amikor kiszálltam azt mondta, hogy készült nekem egy ajándékkal de inkább akkor adja oda amikor egyedül vagyok. Azóta nem találkoztunk és nemrég felhívott és megkérdezte, hogy mikor megyek bulizni legközelebb, mert azóta a taxijába hordja az ajándékomat. Érdekelne hogy mások mit gondolnak erről, illetve szívesen fogadok tippeket, hogy mi a **szom lehet az ajándék.


18/L


2016. jún. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy szexi fehérnemű az ajándék, amit a fogaival akar letépni rólad, mielőtt közösül veled.
2016. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt ide írjam, vagy inkább privibe?
2016. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg akar kettyinteni - ennyi.
2016. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"mi a **szom lehet az ajándék. 18/L" Ebböl ugy látom, hogy meg fogjátok érteni egymást. Jo szexet vele!
2016. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En a helyedben nem utaznek vele tobbet, mielott meg baj lesz....
2016. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinted mit akar?!

Cukika vagy hogy így játszod az értetlent..cicamica...miauuu

Uuu

2016. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nahát, van egy másik ajándék is a számodra.

Éppen itt van a nadrágomban.

2016. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!