Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki szoktátok nyomni azt,...

Ki szoktátok nyomni azt, amikor a futár hív?

Figyelt kérdés
Amikor rendelek pizzát én mindig kinyomom a futár hívását, aztán kimegyek a pizzáért és ennyi. Most jöttem rá, hogy ez lehet bunkóság. Ti hogy szoktátok?
2021. júl. 25. 10:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 percet csevegek vele a telefonban
34 szavazat
 1/7 anonim válasza:
98%
Engem nem hív ha jön a futár. Nyomja a dudát,ennyi. Kimegyek,meköszönöm és ennyi.
2021. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom, hogy itt csörget a kapu előtt, akkor igen, hisz akkor nyilván csak szólni akar hogy ugorjak már ki.

Ha még nincs itt, akkor persze felveszem, mert akkor nem tudni, mit szeretne mondani. Lehet annyit, hogy egy perc múlva itt van, de lehet, hogy épp nem talált ide, vagy épp hogy késik 10 percet.

2021. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felveszem. Ha másért nem, akkor, hogy tudja, mindjárt kint vagyok, és nem a semmiért vár. Lehetek mosdóban vagy akármi, ami miatt később érek ki, az pedig kellemetlen, ha szerencsétlen azt hiszi, hogy nincs itthon senki, és beírja, hogy az átvevő nem található.
2021. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen felveszem, mivel nyilván azért hív, mert nem találja a címet vagy nem működik a csengő. Különben nyilván csengetne, hiszen az neki sem kerülne semmibe.
2021. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En felveszem, ha o nem rakja le hamarabb, es mondom, hogy tegye az ajto ele, koszi.
2021. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt áll a kapuban nem sok értelme van felvenni. Amennyiben nem látom, akkor lehet hogy közölni akar valamit, pl késik, eltévedt stb.
2021. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem egyszer egy futár leordította a fejemet, mert felvettem a telefont és neki ez pénzbe került. Bár tegyük hozzá, hogy kivételesen nem adtam borravalót, mert semmi készpénzem nem volt. Lehet nem volt szép dolog, de az, hogy több ember előtt elhord mindennek, az a legalja. Mellesleg a kajától gyomorrontásunk lett.

De a telefont azóta is felveszem, kivétel ha látom, hogy itt van.

2021. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!