Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez mi fán terem: bocsánat,...

Ez mi fán terem: bocsánat, hogy letegeztelek ?

Figyelt kérdés

Adja meg, hogy tegezhetem, vagy sem! Ugye, ha (ott) kérdezem az már bonyolítja a helyzetet.

A magázódás gyerekkorom problémája, de még ma is zavarba hoz.



2021. júl. 24. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem értem a kérdést.
2021. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is örülnék, ha ezt most megpróbálnád magyarul.
2021. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Az idősebbek szokták mondani, ha megengedik, hogy téged őket. Ha nem ajánlja fel, hogy tegezheted, akkor automatikusan magázod.
2021. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
*tegezd
2021. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem kérdezheted, hogy tegezheted-e vagy sem.

Ha a feltételek adottak, felajánlhatod a tegeződést, ha nem adottak, megvárod, míg a másik megtegye.

.

Milyen problémádat okozza a magázódás?

2021. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Errol eszembe jutott mikor 15 evesen Norvegiabol, Magyarorszagra koltoztunk es nem tudtam hogy van ilyen magazas. Az is furcsa volt amikor a nagymamámmal mentünk a falun, És amikor elment mellettünk egy öregasszony, én sziával köszöntem. A nagyi meg mindig mondta hogy norvég a kislány. De egyszer sem mondta volna el hogy mi a baj. Aztán az iskolába hagytam a telefonomat. A takarító néni megtalálta és leadta a osztályfőnökömnek. Másnap jött, Kicsit mgsertodve hogy szívesen hogy megtaláltam a telefonodat.Ekkor én azt mondtam hogy bocsi nem tudtam hogy te találtad meg. Na amit akkor kaptam. Elkezte fújni hogy neki 30 éves fia van blabla. És nem tudtam hogy mi a baja. Nehéz lett volna elmondani nekem na mindegy
2021. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez jellemző a norvégokra. Isten adott nekik ingyen olajat, de a viselkedésük az állati szint alatt van.
2021. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
7 es neked komoly gondjaid vannak , vagy valami serelmed😆 azert mert mar ez elalvult magazast Magyarorszagon meg hasznaljak, de ott (es kb mashol) nem, miert lennnenek allti szint alatt? Idiota
2021. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia Marci! ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2021. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Milyen problémádat okozza a magázódás?"

- és az, hogy letegezett mit okoz, mert bocsánatot kért?


Hamarabb kellett volna ezzel idejutnom erre az oldalra.

2021. aug. 10. 02:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!