Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki WC-zik a párja után?

Ki WC-zik a párja után?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra hogy az egyik elmegy akár kis akár nagy dologra nem húzza le maga után és a másik rögtön megy és úgy végzi a saját dolgát és csak utána van lehúzva
2021. júl. 14. 13:06
1 2
 11/20 anonim válasza:
47%
Miért, le kéne húzni?
2021. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%
A kádban is egyszerre fürödtök?
2021. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

Hát a pisinél még talán belefér. Elvégre tényleg fontos a spórolás.

Na de a barna maci azért más dolog. Azt igen is le kell húzni.

2021. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párt. Ott letudják annyival hogy lehajtják a wc ülökét és csak akkor húzzák le ha elmennek otthonról több órára vagy nap végén hogy akkor minden menjen le egyszerre. Ott a barnamaci is marad a vízben akár estig is. Mondták hogy oké hogy büdös van de minden lehúzásnál 20 liter víz pazarlás. Akkor én szereztem nekik olyan tartályt amin van olyan lehúzás amivel a kis dolog csak minimális víz mennyiséggel megy le tehát nem kell a komplett tartályt emiatt kiüríteni, és a nagy dologhoz is csak 6 liter víz megy el és ha esetleg több kellene akkor még egy húzási lehetőség van rögtön mert akkor is a tartály félig tele van. Kis dolognál kb 1 liter víz megy csak le. Mióta ezt odavittem és beszereltem nekik azóta már lehúzzák. Ez akkor dőlt el nálam amikor átmentem hozzá valamiért és éreztem hogy nem kicsit van szar szag. Csatorna hibára tippeltem hogy rossz a bűz elzáró vagy valami, nem hanem megmondta hogy Ők csak napi egyszer húzzák le mert spórolnak mégis csak 20 liter víz megy a "kukába" gyakorlatilag. Na akkor mondtam hogy ez így nem élet és szereztem nekik jobb tartályt, igaz hogy bontott volt a házamban volt csak felújításnál falba szereltet akartunk azt meg félretettem arra az esetre ha a műhelyem wc tartálya megadná magát akkor legyen.
2021. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
97%
Apám kért már meg rá, hogy ne húzzam le, mert ő is megy mindjárt, de már külön élünk szóval nem tudom csinálná-e évekig.
2021. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem használunk WC-t. Egy vödörbe szarunk, majd franciásan kiöntjük az utcára.
2021. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pottyantós van. Azt sosem húzzuk le.
2021. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Nekünk budink van
2021. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%
Én az ölébe ülök a páromnak és úgy szrunk, néha mellé megy.
2021. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pisilésnél, ha pont egyszerre kellett mennünk, akkor régen előfordult, hogy nem húztuk le 2x.
2021. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!