Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki WC-zik a párja után?

Ki WC-zik a párja után?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra hogy az egyik elmegy akár kis akár nagy dologra nem húzza le maga után és a másik rögtön megy és úgy végzi a saját dolgát és csak utána van lehúzva
2021. júl. 14. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
🤮🤮🤮 azért ennyire ne spóroljatok már a vizen
2021. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Varázslatos lehet amikor gyanútlanul bemegy vizelni az ember és egy nagy kula kacsint rá a kagylóból... Miféle suttyóság ez?
2021. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nagyon kell is hirtelenjében, azt meg szoktam várni párkapcsolatban vagy akár családdal is, hogy azért az előző lehúzza... és egyikünk sem annyira suttyó vagy sz..gó, hogy direkt otthagyja a terméket, hogy "a másik úgyis lehúzza", "ne fogyjon a víz feleslegesen". Olyan akadt szökőévente, hogy valaki elfelejtette, mert szétszórt volt... amíg ez nem rendszeres, addig "kibírható".
2021. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi együtt, kézenfogva húzzuk le. Fontos a romantika.
2021. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon fontos hogy vigyázzunk az ivóvízre, mert a legnagyobb kincsünk. Igenis spórolni kell vele. Mi csak estefelé húzzuk le.
2021. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Jajjistenem......
2021. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Volt pár napja valami hasonló kérdés.... ahol egy tányérból ettek egymás után... A tejfölös pörköltszaftos... :-D :-D


Ez még annál is alább van...

2021. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon undorító.

Kinek jut egyáltalán eszébe, hogy ne húzza le maga után??

2021. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Pisilés után nálunk volt már párszor olyan, hogy nem húztam le. A feleségem valamiért nem érzi, ha kell neki. Csak akkor, amikor már majdnem becsurog. Ilyenkor akárki van a WC-ben, benyit és leül pisilni. Volt már olyan is, hogy abba kellett hagynom féluton a pisilést. Ilyenkor értelemszerűen nincs lehúzva. De amúgy normál esetben ilyenen nem spórolunk.
2021. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha ül a wc-n megpróbálok a combjai közt betalálni a kagylóba. (A férfi tag vagyok)
2021. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!