Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki emigrált hol próbálkozott?...

Aki emigrált hol próbálkozott? Bejött neki?

Figyelt kérdés

Itthon azt érzem hogy lelkileg borzasztó állapotban vannak az emberek. Mérgezőnek mondanám a légkört.

Szeretném tudni hogy mások akik ezt érezték, hova költöztek és megtalálták- e számításaikat?

Vagy van itthon olyan település, ahol kifejezetten jó a hangulat?


2021. jún. 28. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi Németországba költöztünk és szeretünk itt lakni.
2021. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is németországba. Azért itt is megvan a hülyeség, de legalább nem hiszi magát mindenki agysebésznek.
2021. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Kanadába. Életem legjobb döntése volt.
2021. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Svédország. Imádom, nemsokára állampolgárságom is lesz
2021. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

London, nekem annyira nem jött be. Jó a munka meg a légkör, de hiányoznak az ismerőseim otthonról. Úgysem maradok túl sokat.

Mondjuk én nem "emigráltam" én Csak munkát vállaltam külföldön.

2021. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Itthon csak azoknak jó akik a legfelsőbb körökbe tartoznak és gyakorlatilag kivásárolják magukat a magyar valóságból. A több tízmilliós autóban terpeszkedve nem zavar, hogy miközben ülsz a rendszeresen jelentős késéseket produkáló büdös vonaton még az utasokból álló toxikus légkört is el kell viselni. Amivel bemész a munkahelyedre, ahol Európa közepén az európai bérekhez képest alamizsnát vetnek eléd. Utána vár egy jó kis ügyintézés a bürokrácia útvesztőjében, ahol soha senki sem felelős semmiért.

Amennyiben van egy kis bolti intermezzo a történetben, arra ne is számíts hogy mint vevő néznek is valamibe. Arra sem hogy egy mosolyt kapsz.

2021. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
London, és szeretek itt lakni. (Kifejezetten olyan körnéken lakom, ahol nincsenek magyarok meg románok, inkább angolok meg jamaikaiak.)
2021. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!