Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen hülye/fölösleges/értelm...

Milyen hülye/fölösleges/értelmetlen etikett szokásokat,illemszabályokat ismertek?

Figyelt kérdés

Most olvastam tobbek kozt hogy(rengeteg mas ertelmetlen illemszabaly is volt most csak parat emelek ki)

pl regen volt ez h a ferfi az etikett szerint a no bal oldalanal volt mindig,meg "modern etikettnel" hogy ha a telod evesnel az asztalra teszed akk azzal azt sugallod hogy mar lelepnel, stb... de amugy szerintem nagyon tul vannak tolva ezek a szabalyok meg illem dolog, a legtobbjuk felesleges, van amelyik egyenesen hulyeseg csak keves olyan van amelyik. Biztos van meg sok ilyen!



2021. jún. 23. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Evés közben másokat "jó étvágyat" kijelentéssel megzavarni.
2021. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézzetek bunkónak, de én a magázódást utálom. Csomószor kerülök olyan helyzetbe, amikor nem tudom biztosan, hogy mit vár el a másik. Az is jobb lenne, mint régen volt, hogy nem haver felnőtt emberek magázódnak és kész.
2021. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok annyira oda a magazodasert, kellemetlen helyzetekbe tudja hozni az embert de szebbe teszi az anyanyelvunk
2021. jún. 23. 23:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem lehet asztalra felrakni könyököd. Semmi értelme, csak kényelmetlenséget okoz.
2021. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet? Na ezt a szokast en megmondom oszinten nem is ismertem😅. Nekem nem mondta eddig senki
2021. jún. 24. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
5. Elvileg illetlenség az asztalon könyökölni.
2021. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De miert illetlen?
2021. jún. 24. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
7. Mittudom én? Ezért írtam.
2021. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Hogy nem lehet böfögni/ fingani. Nem azt mondom, hogy állandóan, mert ha büdös, az kellemetlen másoknak. De ha egyszer-egyszer kicsúszik, az miért baj? Folyton vissza kell tartanom és tök fáj a hasam miatta egészen addig, amíg nem jutok ki vécére. Sokszor rányomja a bélyegét a mindennapjaimra, mert 8 órában csak egy 20 perces szünetem van és 4 órán át fáj a hasam nagyon. Ha bent tartom az jó a környezetemnek. De rám ki gondol, akinek nagyon szr érzés?
2021. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A magázódással egyetértek, a másik, ami kiakaszt, hogy minden egyes tüsszentés után egészségemre kívánnak. Nem lenne jobb csak szimplán észre sem venni? Sokszor az, ha tartják az ajtót, nekem meg meg kell szporáznom a lépteimet, mert vagy tíz méter van köztem és az ajtó között.
2021. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!