Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen hülye/fölösleges/értelm...

Milyen hülye/fölösleges/értelmetlen etikett szokásokat,illemszabályokat ismertek?

Figyelt kérdés
pl regen volt ez h a ferfi az etikett szerint a no bal oldalanal volt mindig, ilyenekre gondolok meg "modern etikettnel" h ha a telod evesnel az asztalra teszed akk azzal azt sugallod hogy mar lelepnel, stb...

2021. febr. 20. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Telefonra válaszolni 3 csengetésen belül."


Meg instant odalökni valamit a Messenger üzenetekre ahelyett, hogy átgondolnánk és normális mennyiségű időt szánnánk a válaszadásra.

2021. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Hat igen ezeknek kb. Felet el lehetne torolni mert semmi hasznot nem okoz. De ezeknek a feleslegesen tulpiperkockodott hulyesegeknek mint pld. Mint valaki irta h a sok elsobbsegadas meg ilyesmi ezeknek SEMMI ERTELMUK NINCS! Tul van ez az egesz sztem ertekelve, nem kene ezekre ennyi hangsunyt fektetni. Csak par olyan van ami tenyleg hasznos...
2021. febr. 21. 08:00
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

9


Inkább és ez a valószínűbb...Abban a szemléletben amiből ez a mondás ered az evés egy "szentség". Ezért evés közben nem beszélünk.Ahogy mondjuk Istentisztelet közben sem kezdenek el a hívek egymással cseverészni.

2021. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13 szerintem is - a beszélgetés, "kvaterkázás" már utána a jó bor mellett illő.

[link]

2021. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"a férfi bal oldalán volt a kard, hogy jobbjával vívjon a támadóval, a hölgy ezért volt a jobb oldalán"

Én mindig azt hittem, hogy a kard egyszerűen beleakadhatott a szoknyába, kényelmetlen, útban volt.

2021. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15:) hát látod erre vigyáztak, hogy ne akadjon bele - nem arra való volt az a kard, hanem az ellenséggel megvívni
2021. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!