Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ismerkedesnél illik kezet...

Ismerkedesnél illik kezet fogni a lányal?

Figyelt kérdés

Oda meggyek hozzá meg mondom neki nagyon szimpatikusnak talalom és szivesen megismerném és be mutatkoznék, na most a ilyenkor fogjak vele kezet vagy ne?

A szövegem az nem sablon?

Nem unalmas ? Mert egy szép lányhoz nap mint nap oda meggy egy srác és nyomja neki a szövegjét

A lányok tényleg tesztelni szoktak?mert tetszuk nekik és így mérik fell hogy mennyire vagyünk alkamasak a velük való párkapcsólatra?


16 éves vagyok szóval a korombelei lányokról van szó!

Egyépként lányok ha egy fiú első ránézesre átlagosnak mondható de bátran és határoztan oda meggy hozátok akkor ti adnátok neki egy esjét arra ,hogy próbálkozon egy kicsit ???


2021. jan. 26. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Én 18 vagyok, és akármilyen gáz, de utálok kezet fogni emberekkel. Ebből a szempontból jó a korona, hogy ezeket most nem is erőltetik.


Őszintén szólva nem csak az a lényeg, amit. mondasz, hanem ahogy mondod, és hogy mennyire jössz be. Ilyen odasétálsz hozzá-ismerkedésnél a kinézet és a kisugárzás számít a legtöbbet. Ha bejön, mondhat akármit, valószínű vevő lennék rá. Ha nem, a csillagolat is ígérhetné, akkor se lenne belőle semmi. Ha valahol a kettő között van, és mint írtad, magabiztos, akkor kedvfüggő, hogy belemennék-e egy randiba.


Én nem szoktam "tesztelgetni", elég dedós egy dolog


Viszont nem kötözködésképp, tényleg, de kérlek olvass néhány könyvet, mert picit zavaró a helyesírásod :(

2021. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Lányként írom neked, hogy ez személy függő. Kicsit érdeklődj a lány felől, mondjuk valaki olyantól, aki jól ismeri. Már ez is valami, hisz akkor már a lánynak is feltűnik hogy érdeklődsz iránta :) Aztán ha oda mész hozzá, érezni fogod hogy kezet kell e vele fognod, vagy csak be mutatkozni stb, vagy akár egy ölelés is mehet e :) A szöveg pedig szerintem nem sablonos, de 2021 van, ki tudja, hogy kinek milyen
2021. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a lány nyújtja a kezét .
2021. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2es szóval ha egy kicsit is ismerem meg ölejem?
2021. jan. 26. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:

A kézfogásról... 16 éves fiúként senkinek se nyújts elsőként kezet. Felnőttnek azért mert felnőtt, lánynak azért, mert lány. Csak a fiútársaidnak nyújthatsz kezet.

Ennél komolyabb baj a helyesírásod. Olyan, mint aki most tanulta az ábécét. Így hiába tanulod meg a köszönés, ismerkedés, kézfogás mikéntjét - le leszel azonnal "rázva", ha az első talinál kiderül, hogy semmit sem tudsz.

2021. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!