Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik félnek illik először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik félnek illik először megölelni a másikat?

Figyelt kérdés

Na most, a szituáció ennél kicsit bonyolultabb. A lényeg, hogy a lány és én 1 társaságban vagyunk, közösek az érdeklődési köreink, stb. Én eddig nem tekintettem többként a lányra mint egy barát, mivel az egyik srác szintén a baráti társaságból tett nála egy próbát, és én ezt tiszteletben tartottam, viszont elég csúnyán elhasalt, szóval jelenleg senkivel sem ismerkedik.

A lány legjobb barátja és az én legjobb barátom együtt vannak, és ez a srác mondta nekem, hogy szerinte nagy esély van arra, hogy tetszek a lánynak.

3-4x találkoztam eddig a lánnyal, mivel a koronavírusos dolog miatt nem nagyon tudtunk eljárni ezzel a bizonyos társasággal szórakozni.

(Bocsi hogy ilyen hosszú kontextust adtam, csak szerintem szükségszerű a megfelelő válaszhoz)

Szóval technikailag mi "még" csak barátok, ismerősök vagyunk, így az lenne a kérdésem, hogy ebben a szituációban melyik az a fél akinek kezdeményeznie kell az ölelést?

Eléggé frusztráltnak és kínosan érzem magam mikor mindenkivel lekezelek neki pedig csak a szemébe nézek, és úgy látom ez nála is hasonló, de nem szeretném ha úgy tűnne mintha nyomulnék, vagy bármi ilyesmi, így ha az van benne az "illemkódexben" hogy a lány a kezdeményező fél (mint ahogy a kézfogásnál is ugye, ott se illik a fiúnak kezet nyújtani, pont ezért félek az öleléstől is) akkor nem szeretnék kellemetlenséget okozni neki.



2021. jan. 4. 22:49
 1/9 terminator9000 ***** válasza:
100%
Ha nemakarsz semmi komolyat tőle ne ölelgesd, ha meg igen ne mások előtt(nem a szemeket szurja hanem romibb meg egyfajta jelzés a lánynak de neméppen a hidegvíz a nyakába)
2021. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 terminator9000 ***** válasza:
100%
Előző vagyok, vagy énvagyok öreg és ez trend hogy lány barátott megölelik nemtom, szoktam latni de ott a lány öleli meg
2021. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nos, fogalmam sincs mit szeretnék még a lánnyal, de annyi biztos hogy ennek a kínos köszönünk egymásnak de úgy igazából mégse szituációnak minél hamarabb véget vetni.

De ne értsd félre, nem úgy szeretném ölelgetni, csak valami köszönőfélét, ahogy írtad is, amikor a lány barátot megölelik.

2021. jan. 4. 23:32
 4/9 terminator9000 ***** válasza:
58%
Hmm🤔 egy sima ökölpacsi?😅 abba nincs semmi
2021. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam várni, hogy a lány öleljen meg, de volt már arra is példa, hogy én kezdeményeztem az ölelést. Illik megvárni, de ha ellenkezőleg cselekedsz, azzal sincs semmi baj. (Mondjuk én az összes lány barátomat megölelem) 16/F
2021. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Illem és más szabályok szerint akarsz szabad szerelmet gyakorolni?
2021. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

En mar regota cikinek tartom ezt az oleleses koszonest. Inkabb koszonjetek egymasnak ket puszival az arcra.

Meg mi ez az illemkodex? Ha ennyire akarsz tole valamit akkor oleld meg😅 mi lenne veled ha nem csak megolelni kene?

Jo persze megertem gondolom meg fiatalok vagytok.

2021. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy azt hittem meg akar ölelni egy lány, de aztán félre értettem, reggel is volt, stb. Hát nem tudom észre vette-e, de rendkívül kínos érzés volt :D
2021. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi alapján még ne öleld meg (legalábbis aki nem nagyon ölelkezik szinte mindenkivel, annál lehet rossz pont lenne).

Várd meg, vagy ő kezdeményezzen, vagy hogy hogy alakul az első találkozó kettesben.

2021. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!