Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek igénytelen ember...

Szerintetek igénytelen ember az,aki használat után nem fedi le teljesen le a wct?

Figyelt kérdés
Mármint nem csak az ülőkére,hanem a tetejére gondolok.
2020. dec. 11. 05:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Az épp elég, ha tisztán hagyod ott magad után.

A fedél lehajtást akkor tartom indokoltnak esetleg, ha egy helységben van a fürdő, wc.

A wc tetőre borítót rakni majdnem olyan, mint fürdőkádba terítőt.

2020. dec. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2020. dec. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Tiszta legyen, az az elváras nálam is. Lefedni nem szoktuk. Akkor szoktam csak, ha valahol vagyok vendegsegben, és eleve úgy volt. Akkor visszahajtom.


Én bevásárlóközpontokban szoktam nagyon elkepedmi, emberek mit hagynak maguk után... Vajon otthon is ezt csináljak?

2020. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem. Ha kaksi/ wc papír/ vizelet/ vér/ stb nincs a wcben, akkor a fedél pozíciója mindegy.
2020. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Valamiért allergiás vagyok, ha nincs lehajtva a fedél a WC-re. Kicsit igénytelen hatást kelt nekem, persze akkor figyelek rá jobban oda, ha vendégeink vannak.
2021. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartom igénytelennek, de én mindig lehajtom a tetejét, számomra így higiénikus.
2021. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Régen mindenhol kerti wc-t használtak az emberek. Jellemzően fedél nélkül. És még vízöblítése sem volt. Csak úgy megemlítem.
2021. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Mondjuk a kerti wc-ben nem is tartottak az emberek fogkefét, törülközőt, amikre bizony egy fürdőszobában lévő angol wc-ből rengeteg baktérium kerülhet, ha úgy húzza le valaki, hogy előtte nem csulja le a tetejét.
2021. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
43%
Mert ki tartja a wc mellett a fogkeféjét? :D
2021. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Nem kell, hogy közvetlenül mellette legyen, elég, ha egyáltalán a fürdőszobában van a wc és a fogkefe is, mondjuk a mosdókagyló feletti polcon. Voltak erre vizsgálatok, hogy milyen messzire repülnek ki részecskék a wc-ből lehúzáskor, és a válasz az, hogy meglehetősen messzire.
2021. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!