Rasszista volnék?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magamat rasszistának, de sokszor mondják mások, hogy az vagyok. Úgy gondolom minden népcsoportnak a helye megvan a Földön, csak éppen a saját országában. Nem szeretem ezt, hogy az arabok, cigányok, zsidók vegyülnek és hígúlnak fel nemzetek e végett. Igazából már mindenkiben van, minden vér. Ki fog alakulni a multikulti? Mint fehér ember, megszűnünk létezni? :D
2020. dec. 7. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
A fehèr ember nem szűnik meg,de a kultúrák keveredèse elkerülhetetlen.
2020. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igen, rasszista vagy, de ennyire én is.
2020. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

A nemzetállamoknak leáldozott,bár a populista kistílű politikusok próbálják harcnak álcázva elhúzni a dolgot.A pènz ès a nemzetközi cègek már eleve uralkodnak akármelyik ország felett.

Az meg hogy ki hol akar èlni legyen már szabad döntès.

2020. dec. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt hármas!


Ha már az én hazám nekem is lehessen dönteni, akkor szeretnék azzal élni akivel akarok, vagy legalább érdemes!

2020. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy rasszista, csak konzervatív. A keveredés természetes folyamat. Eddig is volt, csak más volt a mozgatórugója, a háborúk és a hódítások. Manapság ez már annyira nem jellemző, jött helyette a bevándorlás. Nincsenek nagyobb veszélyben az egyes kultúrák, mint régebben. Változni változhatnak, de teljesen eltűnni nem fognak a kultúrák.

A föld azé, aki rajta él. Ha az illető úgy dönt, hogy mást is beenged, az az ő dolga, ha nem, az is.

2020. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem zavar, hogy néger, csak csinálja a négy fal között.


Ez jut rólatok eszembe:”D Nyugodtan mondhatod magad rasszistának. Felesleges mentegetőzni... Bőven kimerited a fogalmat...

2020. dec. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján még nem, a rasszizmus azt jelenti, amikor az ember külső megjelenése (főleg bőrszín) miatt nem csupán megkülönböztetsz másokat, de egyfajta hierarchiát állítasz fel a fajok közt. Tehát ha nem tartod kevesebbre pld. a cigányokat, feketéket, muszlimokat, stb. mint a fehéreket, akkor nem vagy rasszista, ha többre tartod a fehéreket, mint a többi fajt, akkor igen, rasszista vagy.
2020. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rasszizmus faji alapon történő hátrányos megkülönböztetés. Az, hogy a saját hazádnak meg szeretnéd őrizni az autentikusságát, az nem rasszizmus, hanem konzervativizmus. A kettő gyakran jár kéz a kézben, de nem feltétlen.
2020. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!