Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A saját házamban, saját...

A saját házamban, saját wc-mben hogy illene ezt intéznem?

Figyelt kérdés
Szóval ha épp végzem a különböző halmazállapotú anyagcsere folyamataimat és a szomszédok az ablaktól 3 méterre vannak, akkor köteles vagyok visszatartani/halkan végezni? Ciki ha meghallják? Mert ha itthon a saját wc-mben nem engedhetem ki rendesen, akkor hol máshol kellene? A mi házunk már régebb óta megvolt. Ők építkeztek gyakorlatilag a "szánkba". És elég előnytelenül lett megtervezve a házuk. Az ő bejáratuk, egy kis terasszal ahol szeretnek órákig üldögélni a mi wc- (és konyha-) ablakunk alatt van közvetlenül. Nem lesegethetem egész nap, hogy mikor nincsenek ott és az ablakot sem szeretném magamra zárni.
2020. aug. 23. 16:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gondolom, hogy rendben van az, hogy az ablakod alá fészkelnek, akár van erre jogszabály, akár nincs.

De akkor viseljék a következményeit. Te nehogy már miattuk kínlódj a saját, biztosan szabályos helyen álló házadban.

2020. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 qkker1 ***** válasza:
100%
Szó szerint leszarnám, hogy mit szólnak hozzá!
2020. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!