Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehet eljutni a szolnoki...

Hogy lehet eljutni a szolnoki nudista szabadstrandra? Hogy működik egy nudista strand?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tőle, hogy milyen élményeim lesznek mert még sohasem nudiztam és 21 éves lány vagyok. Nem fognak megbámulni vagy kikezdeni velem?

2020. aug. 12. 09:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hát nem tudom, még régebben, tíz évvel ezelőtt kb egy szolnoki hajókirándulás során belebotlottunk a Tiszán pár nudistába. Mellettük közvetlenül, bár nadrágban voltak a srácok, meglátták a hajót és egyből seggmutogatásba kezdtek... Jó kis kirándulás volt.
2020. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Azóta volt valaki a Tüzérnél? Érdemes lemenni? 25/F
2021. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az Alcsiban évtizedekkel ezelőtt is volt nudista strand. Ott volt a szabadstrand, és tőle nem messze, azaz inkább előtte a nudista.
2021. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Könnyen megtalálható? Általában egy jó meleg időszakban hányan vannak?
2021. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én voltam a Tüzér utcánál, a dzsindzsán kívül nem volt más. Ha tud vki egy infot, h pontosan merre is kell keresni az ne tartsa magában. 😀
2021. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nyáron voltam lent. Nem egyszerű lejutni oda, ha nem ismered, hogy merre kell menned akkor nem fogsz lejutni. Írjatok rám talizunk és megmutatom :) valszeg majd csak jövőre mert most már hideg van :D
2021. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!