Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Barátnőmmel szeretnénk elmenni...

Barátnőmmel szeretnénk elmenni nudista strandra.Beengednek minket ha még nem vagyunk 18 évesek? 17/l

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 19:28
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
13%
Rákerestem erre a dologra mert még sosem hallottam róla. Láttam egészen kisgyerekeket is szóval szerintem igen. Két kérdésem lenne, miért akarsz ilyen helyre menni? Nem gondolod, hogy ez undorító és bűn?
2020. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

#1: Ha mar ilyen vallaskarosult vagy, magyarazd mar meg Adam es Eva milyen ruhaban volt az Edenkertben? Vagy szerinted mar ott bunben eltek, az Ur parancsai szerint?


Kerdezo: siman be fognak engedni, mar persze ha az utolso pilanatban inatokba nem szall a batorsagotok... :)

2020. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen, bár ez országfüggő is szerintem. Görögországban mindekt is beengedtek, pedig én akkor csak 16 voltam.
2020. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
9%
2-es válaszoló, nem vagyok ,,valláskárosult’’ de azért köszönöm, hogy ilyen szép szóval illettél meg engem. :) Szerintem te nem érted a Biblia lényegét... Nem kell a dolgokat szó szerint venni, annak a résznek annyi volt a lényege, hogy a tiltás ellenére is evett a tiltott gyümölcsből. Meg ott nem volt lehetőségük felöltözni, ha már ennyire érdekel. Neki viszont lehetne...
2020. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

De, sajnos valláskárosult vagy (nézz utána a szó jelentésének).

A meztelenséggel pedig nincs probléma - HACSAK nem gyártasz hozzá. Ádámék meztelensége az ártatlanságot is jelentette, nem a bűnt. Felnőtt ember is lehet ártatlanul meztelen.

2020. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

#1 Mitől lenne bűn a nudista strandon való részvétel? Már azt leszámitva, hogy a keresztény vallásban mindenki bűnös és minden bűn. Miért válna bűnösebbé valaki attól, hogy nudista strandra megy?

Egyébként meg mi undoritó van benne? Mindenki meztelenül bújik ki az édesanyjából, akkor szerinted minden újszülött undoritó? Esetleg te ruhában szoktál zuhanyozni, fürdeni?

2020. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Annyira jo, hogy egy bunnel riogato, bigott vallasosnak nekem, a csont-ateistanak kell elmeselni, mi van a Bibliaban...


Egesz veletlenul nem ugy szol a mese, hogy amint ettek a fa gyumolcsebol, Adam elszegyellte magat a meztelenseguk miatt, es ezert levelekkel fedtek be magukat? Na de ha a tudas fajanak gyumolcse nelkul, az Ur parancsa szerint eltek addig, ugyebar meztelenul, akkor az is bunos dolog volt. Akkor meg nem is kisertette meg oket a Satan, tehat maga az Ur kenyszeritette oket bunben elni. Az Ur lenne a Gonosz?


Ha mar buta vagy megerteni, legalabb olvasd el, pajtas.

2020. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
'Nem kell a dolgokat szó szerint venni' - pedig de. Az nem mukodik am, hogy csak azt vesszuk magunkra (es foleg masokra nezve!) kotelezobek, ami illeszkedik a nyomorusagos, korlatolt kis vilagunkba. Vagy elhisszuk az egeszet, vagy mese habbal minden, nincs mazsolazgatas. Vagy ha megis van mazsolazgatas, ki mondja meg mi a mazsola es mi a sz*rgalacsin kozte, talan te?
2020. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

"te ruhában szoktál zuhanyozni"

Pár 100 éve ez kötelező volt pl. a lányiskolákban. Ezen kívül nem is érhetett a saját testéhez, kesztyűvel kellett fürdenie. A #1 remekül érezte volna magát ott!

2020. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok biztos abban, hogy felnőtt nélkül beengednek titeket. Amúgy arra figyeljetek, hogy nagyon erős naptejjel kenjétek be magatokat. Nagyon veszélyes a napozás.
2020. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!