Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nudista strandon a lángososo...

Varganelevente kérdése:

A nudista strandon a lángososon van ruha?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Régebben rendszeresen jártunk nudista strandra. Akkoriban csak a strand vendégei voltak ruhátlanok, a vendéglátósok nem. Feltételezem, ez most sincs másként, egy konyhában ruha nélkül dolgozni balesetveszélyes.
2018. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem kezdenék meztelenül magas víztartalmú lángosokat dobálni forró olajba, és téged is lebeszélnélek róla, kérdező, mert elég csúnya és fájdalmas égési sérüléseket lehet szerezni a test felületére fröcskölő olajtól.
2018. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Munkavédelmi szabályok is vannak mint utaltak rá a válaszolók. Amúgy sima strandon sem kell az ott dolgozóknak fürdőruhában lenniük.
2018. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%
Persze, van rajta ruha. Ahogy a büfésen, pincéren, úszómesteren, animátorokon, a belépőjegyet adón és a füvet nyíró/takarító alkalmazottakon is. Nekik a strand munkahely, így őket a munkavédelmi előírások kötik.
2018. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Pár éve voltam nudista strand, partol nem messze volt a büfé, oda mentem kaját venni büféseken volt ruha, de ott pl ki volt írva büfé területén, legalább akkor egy fürdő gatya legyen, akkor én nem tudtam, én meg a partról el indultam, csak egy cipő volt rajtam, fürdő gatyát nem vettem fel, pl nem is volt nálam, tudtam nudista strandra megyek, meztelen mentem a büféhez, észre vettem hogy ott az embereken volt fürdő ruha, ki kértem a kaját, pultos nő mondta hogy ebben a büfében kellene úgy mond szemérem takaró, időnként turisták is be járnak stb, mondtam is, nem tudtam, azt már tudom hogy miért nézet mindenki hirtelen rám, ez miatt nem küldtek onnan el, mondta a pultos most már mindegy, nem zavar, kérdezte, mondtam engem nem, le ültem meg ettem ott a kaját,

Tehát, igen itt ruhában voltak a dolgozók de itt még a vendégek is.

2023. máj. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!