Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A GLS miért nem hozza fel a...

A GLS miért nem hozza fel a csomagokat a bérházban? Miért én cipekedjek nő léttemre?

Figyelt kérdés
Nem az ő dolguk lenne felhozni? Mindig felhívnak, hogy lent vannak... Nem értem...Lift is van

2020. júl. 21. 10:10
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy nem dolga illene megkérdezni segítsek-e.
2020. júl. 21. 14:44
 12/37 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem jól gondolod. Azzal, hogy elvitte a házadig, az ő dolga véget ér. Ha te külön megkéred, hogy segítsen felvinni, természetesen nem ingyen, akkor biztos felviszi. A bútor rendeléseknél is külön kell fizetni a házBA szállításért és emeletenként még pluszban. Tudom, hogy nem teljesen ugyanaz a téma de hasonló elven működik a GLS is.
2020. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
66%

El vagy te tévedve, anyám!


Te miért kapod a fizetésed? Fizetnek pl. azért, hogy munkaidődben illendőségből, vagy felebaráti szeretetből, vagy bármi másért más embereknek az ügyes-bajos dolgait intézed?


Esetleg bevásárolni nem küldted volna el? Vagy visszafelé ne vigye le a szemetet? Vagy vigyázzon a gyerekedre, amíg beugrasz a dohányboltba? Cserélje ki a villanykörtét az előszobában?

2020. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
70%

Szeretem azt, ha egyenjogúság van, de azért a nőknek több jog jár.

Az egyenjogúság azt jelenti, hogy nem érdekes, hogy nő vagy. Pont ugyanaz a bánásmód jár neked, mint egy férfinak.

Ha gyenge vagy, nem tudod felvinni, akkor rendeld meg azt is.

Vagy te is az egyenjogúság ellen harcolsz?

2020. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
80%
Te dolgod megkérdezni, hogy segítene és mennyiért.
2020. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

"Attól még, hogy nem dolga illene megkérdezni segítsek-e."


Ha megkérted volna, valószínűleg segített volna betenni a liftbe. Fent meg szépen kitolod, ha már nem tudsz 20 kg-t megemelni.

2020. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Futár vagyok, csak házig kell vinni. Ha az ügyfél azt szeretné, hogy a lakásig vigyük fel a terméket, azt előre kell jelezni megrendelésekor vagy ott helyben 10.000ft legyen szó hűtőről, vagy kenyérsütöröl. Főleg úgy állítják össze a rendeléseket, ha nagyobb dolog van az 2 emberes fuvar. De ha hűtőt kell kivinni, egy magam nem is tudnám felvinni főleg ha lift sincs, akkor is 10.000 ft úgy hogy ügyfél segít ha úgy se megy, ott hagyom a kapuban. Rendeléskor kell kérni kér e ajtóig szállítást vagy sem.
2020. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
29%
Én úgy gondolom, ha fizetsz a kiszállításkért, akkor fel kell vinnie. A rendelésedben nem szerepel, de ettől még lehetsz mondjuk mozgássérült vagy ilyesmi. Én mondjuk eddig szerencsés voltam, és minden futár felhozta a csomagot, pedig a negyediken lakunk.
2020. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
74%

A 17-es válasza a jó, ha valaki a lakßasajtóig kéri a csomagot, akkor azt a rendeléskor jelezze!

Enélkül a futár a lakcímig kell, hogy szállítsa.

2020. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Ma felhozták a csomagot, pedig én magam mondtam, hogy lemegyek miután a azt mondta, hogy felhozza. Tippem szerint a kiírt kérdésnek köze van hozzá.
2020. júl. 22. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!