Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A GLS miért nem hozza fel a...

A GLS miért nem hozza fel a csomagokat a bérházban? Miért én cipekedjek nő léttemre?

Figyelt kérdés
Nem az ő dolguk lenne felhozni? Mindig felhívnak, hogy lent vannak... Nem értem...Lift is van

2020. júl. 21. 10:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Meg kell kérdezni a központban, hogy a szolgáltatás tartalmazza-e a házon belüli kézbesítést. Amúgy ha van lift, akkor nem kell cipekedned nő létedre.
2020. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Mi a másodikon lakunk,de mindíg felhozzák.Kérdezd meg szerintem is.Amikor megrendeled mondjuk neten,írd bele a megjegyzés rovatba szerintem.
2020. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 5000ért nem volt hajlandó felhozni, de még segíteni sem 2. emeletre egy asztalt. Végül egyedül vittem fel.


:)

Nem dolguk felhozni. A kapuig a dolguk elvinni.

2020. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%

Hivatalosan nekik a kapuig kell vinni.

Másrészt elég szoros az idöbeosztásuk, általában nem fér bele az, hogy felvigyék a lakásokhoz.

De azt meg végképp nem értem, mi az, hogy "nö létedre"? Az teljesen mindegy, hogy nö vagy férfi rendel meg egy szolgáltatást, miért kellene veled kivételezni, csak azért, mert nönek születtél?

2020. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Az miért fontos, hogy nő vagy?
2020. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
A házHOZ szállítás nem tartalmazza a házBA szállítást is. Ettől függetlenünk a mi GLS futárunk tök jó fej, mindig felhozza a 10. emeletre nekünk, igaz az összeget mindig felkerekítem neki de mindenki másnak felviszi a házban.
2020. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy nő vagy, nem számít itt semmit.

Egyenjogúság van.

De lehetnél gyenge vagy sérült férfi is, és ugyanez lenne a helyzet.

Beszéld meg velük, ha szeretnéd, hogy felhozzák, és fizesd meg az árát.

2020. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
Pakolásszák szegények eleget azokat a csomagokat, raktárban, kocsiba be, ki, etc., elhiszem hogy amikor már háromszor rohadt le a háta az akciós 2x20 kg kutyakajától akkor negyedszer marhára nincs kedve megemelni és még az emeletre felbarangolni vele. Ha nő rendelte, ha nem:)
2020. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Márkabolt egy időben be is hozta a sokadik emeleti házba. És volt egy fix ár emeletenként. Mégis adtam 2-5 ezret attól függ hűtő, vagy mosógép. A hűtő az 20 kg, az nem nehéz, a mosógép 60...
2020. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy nő vagyok, hogy pl múltkor lementem két nagy X kg csomag várt ő meg lazán telefonálgatott mintha mi sem történt volna, én meg vigyem fel a 9.-re egyedül.. Még szerencse, hogy pont akkor érkezett párom, mert szerint elég gáz, hogy annyit se kérdez segítsen-e...
2020. júl. 21. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!