Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok a füvezésről?

Mit gondoltok a füvezésről?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa nekem hogy a médiában alig van szó a témárol, pedig már közel sem olyan megosztó mint pár éve. A köreimben a legtöbben ha nem mindenki próbálta már vagy rendszeresen használja, a youtube köszösségben például egyáltalán nincs jelen ez a téma, senki sem meri elmondani az ismertebb emberek közül hogy füvezett már vagy füvezik. De mégsem értem miért kell ezt titkolni amikor már tényleg szinte teljesen elfogadott. 17/L

2020. jún. 25. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Én olaszországban élek és kedvem támadt az én szempontomat leirni, bocsánat a helyesirásért de nem vagyok magyar.

Itt kettő fajta fű van, a normális "illegális" fű, normális thc tartalommal (amit én szoktam használni :DDD) és a mű "legális" fű max. 0,5% thc tartalommal, amit egyszer próbáltam és csak az ize fű meg a kinézete. Itt a füvezés szinte teljesen elfogadott, felnöttek körében kicsit kevésbé főleg aki Salvini-t isteniti (orbán szerű idióta politikus aki megrakadt a középkorban). A rendőrök ha megtalálnak "illegális" fűvel pénzbírság jár magánhasználatra, de árulásra már börtön jár, de már nagyon sok rendőr nem szól vagy csak elküld. Volt aki mesélte hogy rendőr mondta hogy teljesen legalizálni kéne, csakhát mafia meg pap van...

De fiatalok körében, füvező-nem fuvező, kb mindenkinél elfogadott, senki se hiv drogosnak, merthát nem is nevezhető drognak..., pont van egy tér házam közelében ahol van egy pár csoport köszönsz hogy helo van egy kis zölded, oda adod a pénzt és adja is :D

2020. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi vagyok, hozzáadnám hogy itt legális orvosi célokra meg nemrég legalizálták a termesztést is kis mennyiségben, szóval imádkozzunk hogy totál legális legyen :D
2020. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozom Érted, eskü tesó! :D De jó lenne, ha idehaza is az lenne. :D Ha a termesztés nem is, legalább a fogyasztás és az árulás. :D Mondjuk, arra még várni kell egy darabig, úgy gondolom! :D Jó egészséget kívánok Neked! Pacsi!
2020. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem elfogadott dolog a füvezés, te csak azért gondolod annak, mert drogosokkal vagy körülvéve, és persze ők magukról nem fogják azt állítani, hogy nem helyes, amit csinálnak.

Ráadásul illegális is, szóval még szép hogy nem dicsekednek vele az emberek a médiában, ha használják is a szert, gondolom egyik sem szeretne egy börtöncellában csücsülni évekig.

Ha valaki illegális és morálisan elitéledő dolog csinál, az a minimum, hogy hallgat róla.

2020. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
"te csak azért gondolod annak mert drogosokkal vagy körülvéve" Már elnézést, de ennek a mondatnak semmi alapja nem volt. Egyrészt akik néha füvezgetnek nem tudom milyen elvakult sötét világnézet szerint lesznek "drogosok" másrészt egy igazán jó gimbáziumba járok, talán az ország egyik legjobb iskolájába, és az emberek jelentősen nagy része (főleg a 16+ korosztály) szív, és szinte nincs is köztük olyan aki nem kitünő lenne. Semmilyen szempontból nem vagyok drogosokkal körülvéve.
2020. júl. 6. 02:14
 16/22 anonim válasza:
85%

8-as.


Ne haragudj, de hülyeséget írtál. 1-2 üveg sörrel ne akarj 5 óra múlva autóba ülni. Mert biztos, hogy mutatni fog a szonda. A marihuána hatása 1-2 órán belül elmúlik. Senki észre nem fogja venni ennyi idő után, hogy szívtál. Viszont, ha rendszeresen fogyaszt valaki, akkor akár 60 nap múlva is kimutatható a vizeletéből a thc. Persze ez is egyén függő. Rendszeres fogyasztás alatt napi szintű használatot értem.

2020. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kajak drogosnak hívtál mert néha elszívok egy papot? :D bocsi de a bezárt ágyú mentalitasod nem hat meg, a drogos a sarkon lecsuszott heroinos prostituált :D

Elon musk is fuvezett mar és nem néz ki nagyon drogosnak :D

További jó napot pajti

2020. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

Számomra elfogadott, én is szoktam és van olyan ismerősöm aki minden nap szokott már több, mint 10 éve és mégis ugyanúgy ellátja a munkáját, nincs lecsúszva.

20l

2020. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá,ki mit tesz a saját testével. Csak az foglalkozik más életével, akinek nincs sajátja.
2020. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem: Menő!
2022. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!