Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A mostani helyzetben hogy tud...

A mostani helyzetben hogy tud ennyire bunkó lenni egy szolgáltató alkalmazottja?

Figyelt kérdés

Fodrászat ahova járok. Van egy recepciós lány, nála kell bejelentkezni és fizetni. Alkalmazott. Már a sokadik alkalom hogy hangosan, érthetően ráköszönök szemtől szemben amikor megyek bejelentkezni, de rám se néz végig és nem is köszön sose! Amikor megyek el, akkor sem! Amikor jóképű srácok kerülnek sorra elöttem-utánam azokra mosolyog, a szemükbe néz, köszönget nekik. Szerintem ez nagyon megkülönböztető és megalázó.

Most 3 hónapig zárva voltak, fizetés nélkül, ment a sírás. Ehhez képest ma a csaj ugyanúgy viselkedett velem mint máskor! Ennyire nem becsüli, hogy van mostanság munkája és egy pultban ülhet? Nem várom hogy jópofizzon velem, de ha már otthagyom a pénzem, akkor rámnézhetne ha beszélek hozzá és köszönhetne legalább.

Hogyan lehetne leégetni, tudatosítani benne hogy milyen bunkó? Már gondolkodom hogy szólok a főnökének, mert ez nem normális. Nem csajozni megyek oda, hogy az alapján köszönjen nekem vagy ne a személyzet, hogy hogyan nézek ki, jó pasi vagyok-e.


2020. jún. 9. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ő egy tyúkeszű liba.
2020. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Én ilyen esetben el szoktam kezdeni kiabálni, hogy jedi vagyok, jedi vagyok, nem látszódom! Ha erre se reagál, akkor avval folytatom a kiabálást, hogy jedi vagyok, jedi vagyok, nem is hallatszom!


Nem érdemes komolyan venni a szituációt.

2020. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2


Azért bohócot sem kell csinálni magunkból.

2020. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs panaszkönyv? Vagy a felettese elérhetősége?
2020. jún. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miért nem neki mondod meg?

Ezért felettest megkeresni?!


Ha ilyen gondod van vele, akkor mondd meg neki! Gondolom meg mered.

Főnökét belevonni egy ilyen miatt szerintem gyáva és kicsinyes, mindamellett, hogy teljesen igazad van, bunkón viselkedik és a minimum lenne, hogy normálisan köszönjön.

2020. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!