Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A néger férfiak nagy részének...

A néger férfiak nagy részének miért van szakàlla?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Miért, a néger férfiak nagy részének szakálla lenne? Ezt honnan vetted?

Én csak simán beirtam a gugli képkeresőjébe, hogy afrikan adult people, és a kiadott képeken lévő férfiak közül jó ha minden tizediknek van szakálla. Az csak kicsi része az afrikai férfiaknak, semmiképpen sem nagy része.

Amúgy akinek van, erős a gyanúm hogy azoknak azért, mert nem vágják le, és igy megnő nekik.

De ez a nem fekete férfiaknál is igy szokott lenni többnyire, szóval ez nem csak a feketékre igaz.

2020. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi, jót nevettem. Ismerek többet személyesen, külföldön élek, és több fb.os csoportban is làtom hogy majdnem mindnek van.

Gondoltam van valami oka, csak én nem tudok róla vagy ilyesmi.

2020. máj. 20. 23:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Divat. Mi más oka lehet az arcszőrzetnek, vagy a hiányának?
2020. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 mustafa33 ***** válasza:
89%
Többnyire a muszlim négereknek, ennek vallási oka van.
2020. máj. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Meton ***** válasza:
89%
A néger férfiaknak nagyon gyenge az arcszőrzete, legtöbbnek nincs is. A szakállas négerek valójában sötét bőrű arabok. Nekik van szakálluk, valóban és büszkék is rá. De szakállas néger színészt nem is nagyon tudok. Most így Will Smith jut eszembe. Na meg Morgen Freeman. Az ausztrál őslakók is gyakran szakállasak, de a négerek csak eléggé ritkán.
2020. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a vàlaszokat, ezekszerint ti sem tudjàtok. Mondom négerek (akik rendszeresen templomba jàrnak, katolikusok, éstuti mindnek van otthon egy bibliàja) és nem arabok. Az igaz hogy a szőrszàlak sokkal finomabb tapintàsúak mint a fehéreké, nem is szúr. De hogy ritkàbb.. Az kizàrt, sőt kifejezetten sűrű.
2020. máj. 25. 10:19
 7/20 Zoro86 válasza:
89%

Ugyan azért van nekik amiért nekem is, mert férfias. Fehér vagyok, de ugyan az az ok. Nincs ebben semmi misztikum.

Fehéreknek is tud finom tapintású lenni. Nekem úgy lesz egyre finomabb ahogy egyre hosszabb.

Kicsit nagyon rájuk vagy cuppanva, ezt tükrözi ahogyan írsz róluk. Kicsit el vagy tájolva is velük kapcsolatban, semmivel sem jobbak mint a fehérek, sőt, még a fekete nőik is menekülnek tőlük mert bunkó állatok (saját tapasztalat).

2020. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Meton ***** válasza:
Szerintem a szakállas négerek valójában mórok. Sötét a bőrük, de csontszerkezetük inkább olyan, mint az európaiaknak. Az indiaiak is eléggé sötét bőrűek, de teljesen mások, mint az afrikai négerek. A bőrszín ugyanaz. Csak az indiaiak vagy a mórok valóban szakállasok.
2020. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 mustafa33 ***** válasza:
"Mondom négerek (akik rendszeresen templomba jàrnak, katolikusok, éstuti mindnek van otthon egy bibliàja)... Aha, a négerek általában katolikusok és van otthon bibliíjuk. No most nézz utána vagy fantáziálj másról öcsi. Afrikaiak? Akkor ott minden lehet de csak kevés katolikus. Vagy USA? Akkor ne mond négernerk mert rád szabadul a korrekt világ, afroamerikai, azok is mindenfélék de nagyon nagyon kevés katolikus, inkább valamelyik protestáns felekezet. Azoknak van otthon bibliájuk. Vagy Británia? ott sem katolikusok. És a katolikusoknál kivételes eset, hogy ha van otthon biblia.
2020. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hihetetlen hogy milyen értetlenek vagytok.

Mondom afrikai. Nem afroamerikai. És mint mondtam ismerek személyesen is feketéket. Nigériàból és Gànàból nagy részét. De Fokvàrosból is. Éltem közös albérletben is négerekkel. Minden vasàrnap katolikus(!) templomba jàrtak és minden evés előtt imàdkoztak. Illetve nem volt olyan nap amikor ne említették volna istent, a vallàst. Köszi.

2020. máj. 27. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!