Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szeretik a nők a fekete...

Miért szeretik a nők a fekete pasikat?

Figyelt kérdés

Nem tudom fel fogni mi lehet szexi a feketéken.

Sok török és kurd barátom van és őket utálják,de az afrikaiakat imádják.


26L



2019. dec. 27. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Van aki számára vonzóak, van akinek nem. Nem egyforma az emberek ízlése.

De mondjuk biztos van olyan is akiknek az a, khm, bizonyos sztereotípia jön be a feketékről...

2019. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Azért szeretik annyira a fekákat, mert nekik nagy a szerszámuk.
2019. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
54%
Nekem is a kolbi jutott először eszembe.. Amúgy én nem szeretem.
2019. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Azok nem nők!
2019. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Engem kifejezetten taszítanak a fekete és barna férfiak is, pedig nem vagyok rasszista, de nem tudnék eggyel sem elképzelni semmiféle partnerkapcsolatot, szimpla barátságon kívül.
2019. dec. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert egyetlen rasszt sem reklámoznak, annyira, mint a négereket. Menj be egy plázába és nézd meg pl. J-press kikkel reklámozza a termékeit: egy félmeztelen négert ölelget egy fehér bombázó csajszi. A reklámipar kőkeményen manipulálja ezeket az üresfejű libákat , ezeknek tök mindegy csak trendik legyenek. Ha a reklámokban négerek helyett büdös csöveseket mutogatnának fehér nőkkel, akkor onnantól kezdve a csövi lenne a férfiideál.
2019. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2019. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem undorító már csupán a gondolatuk is.....Ezek az eszetlen fehér nők meg potyogtatják a kinte kunta feketéknek a gyerekeket.
2019. dec. 29. 22:26
 9/12 anonim válasza:
88%
Személy szerint én is inkább taszítónak tartom őket. Ízlések és pofonok. 21/L
2019. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kunta Kintének hívták az illetőt:

[link]

Hát ugye, minden embert más izgat a szexben. Van, akit a sötét bőr.

Vagy egyesek odavannak az análszexért, mások meg a gondolatától is irtóznak. Egyesek a görbe uborkát szeretik, mások az egyenest. Egyesek a borotváltat, mások a rettentő szőröst.

Kb. 1993-ban Párizsban találkoztam először ezzel. 5 nap alatt tucatjával láttam olyan párokat, hogy néger férfi - fehér nő. Fordított felállást viszont csak egyetlen esetben, a fekete nők amúgy fekete férfiakkal mászkáltak.

2020. jan. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!