Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gendersemleges wc mire jó?

Gendersemleges wc mire jó?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Például jó családoknak, hogy az anyuka mondjuk bemegy a fiával. Meg persze azoknak is jó, akik egyik nemhez sem tartoznak.

De egyébként a mozgáskorlátozottaknak fenntartott wc is gendersemleges. Sőt kapaszkodjon meg mindenki! Valószínűleg az otthonod mosdója is az!

2019. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Menjetek el egyszer nudista kempingbe és meglátjátok, hogy az égvilágon semmi problémát nem okoz, mert ott - ki van ugyan táblázva a nöi-férfi , de szinte mindenki össze-vissza jár, nyilván tök meztelen.Ha nyugodtan(baj és balhé mentesen) akartok nyaralni akkor ez a legjobb választás!Egyébkén, csak ugy 1-2 napig érdekes, vagy inkább szokatlan.
2019. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Polden válasza:
12%

Szerintem arra jó, hogy a fiúk és a lányok tabuk nélkül kukkolhassák egymást. Arra kiváló, hogy a kamaszok orrba szájba csinálhassák, szinte tabu nélkül, hiszen senki nem szólja meg, ha oda be megy bárki.

Egyébként szerintem egy bolond ötlet, egy férfinak és egy nőnek WC tekintetében másra van szüksége. Nem tartom higiénikusnak ezt a megoldást.

Persze most jogos lehet a kérdés, mégis miben más. Most azon kívül, hogy én nem kicsit érezném magam kellemetlenül, ha a piszoárban hugyozok erre bejön egy szép lány. Nem tudom, ezzel ki hogy van, de engem hugyozás közben tuti zavarna, továbbá mindig is utáltam az olyan vécéket, ahol mind a 2 nem használja, mert én nagyon vissza taszítónak tartom, a véres menzesz szagot. Bővel elég ezt otthon, havi 1-2 napig ezt érezni, hát még minden nap. Hányni tudnék tőle, ez nem az ami egy férfira tartozik. Ráadásul, mikor korlátozott a női létszám, akkor meg egy olyan intim infó, amire semmi szükségem nem volt, a lány meg bizonyára titkolná.

Ezen kívül még kb. 3 A4-es oldalnyit tudnék írni arról, hogy miért nem tartom ezt jó megoldásnak.

2019. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 rewqrewqrewq válasza:
0%
Arra, hogy a Soros bácsi CEU egyetemének szükségessége igazolva legyen. Tudod az a hatalmas egyetem hálózat aminek a Amerikai bázisa egy kertes házban van.
2019. dec. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Szerintem pisilésre, kakilásra és kézmosásra.

Az Egyesült Államokban rengeteg helyen előfordul, hogy csakis olyan budi van, ahol egy-egy egyszemélyes, zár6ó fülkében van pisszoár, budikagyló és kézmosó (hideg-meleg vízzel, valamilyen kéztisztító detergenssel, kézszárítóval vagy papírtörölközővel).

Így nem fordul elő az a szituáció, ami elég gyakran megtörténik, hogy az egyik nem WC-je kihasználatlan, a másiknál meg sorbaállnak a delikvensek.

Szóval, szerintem jó dolog.

2020. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Aki ezen hözöngenek, azoknak a saját lakásában van külön WC a nöi családtagoknak meg a férfiaknak? Vagy egy WC-t használnak mindkét nem tagjai?

Eddig akárhol jártam privát lakásokban, még ha volt is 3-4 WC, egyik sem volt kifejezetten nöi vagy férfi, hanem vegyes használatú!

2020. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!