Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gendersemleges wc mire jó?

Gendersemleges wc mire jó?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hogy sem a nök, sem a férfiak nem sikítanak, ha a másik nemböl valaki bemegy oda, a fülkéket bárki használhatja!
2019. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ürítésre.
2019. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Olyanoknak való, akik nem tudják magukról eldönteni hogy fiúk-e vagy lányok.
2019. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
A hülyéknek is kell már külön wc.
2019. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyszerű a kisfiús anyukáknak és kislányos apukáknak, ha a gyereknek menni kell...
2019. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Arra hogy a főnökség verhesse a nyálát (természetesen közpénzből) hogy ők milyen toleránsak és elfogadóak.

De majd figyelje meg mindenki: a következő lépés ebben az őrületben az lesz hogy CSAK gendersemleges wc-k legyenek. Angliában már itt tartanak és van belőle botrány:

[link]

2019. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk meg az lenne a következő lépés, hogy egyáltalán lesznek vécék, bármilyenek. :D Igaz, 350-ért már vannak. Néha nyitva is.

Különben meg koedukált klotyók eddig is voltak, oda férfiak és nők is mehettek. Most annyi változott, hogy gendersemlegesek lesznek. Akkor mi is változott?

Igen fejlett negyedekben már nem csak pelenkázó, de külön gyerekmosdó is van. Nem kisfiú és kislány mosdók, csak gyerekmosdók. Nincs fiú- és lánybaba pelenkázó sem. Durva mi? Lehetne pl. anyuka-kisfiúbabás, apuka-kisfiúbabás, anyuka-kislánybabás, apuka-kislánybabás, és külön ikres verzió, de ott is el lennének választva egy fallal, vagy nemtom...

2019. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag kevesen használják, ezért nagyon tiszták. Ha lenne ilyen, én is ezt használnám.
2019. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

„Viszonylag kevesen használják, ezért nagyon tiszták. Ha lenne ilyen, én is ezt használnám.”


Eszembe jutott az idevágó South Park epizód:D

2019. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

#9

Én is azért írtam :D

2019. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!