Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek se gratuláljak...

Szerintetek se gratuláljak egy volt munkatárs lánynak facebookon ahhoz hogy gyereket vár ha ő nem volt képes visszajelölni?

Figyelt kérdés
Előző munkahelyemen jóba voltam egy lánnyal nem jártunk csak jól elvoltunk.Aztán külön munkahelyre kerültünk.Ő azóta összejött valakivel és hiába jelöltem be nem igazolt vissza.Múltkor kiposztolta hogy gyereket vár.Többen gratuláltak neki én azonban nem fogok mert megsértődtem és haragszom rá.Szerintetek is igazam van?
2019. dec. 17. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért írnál olyan ember profiljához aki nem is ismerősöd? Szerinted őt körülbelül mennyire érdekelheted?
2019. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
75%
kretén
2019. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#11 lehet hogy nem érdeklem őt de akkor is illett volna legalább egy üzenetet írnia hogy ne haragudjak de ezért és ezért nem szeretne visszajelölni.Így oké lett vol
2019. dec. 17. 21:09
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Vsz. nem akarja, hogy megint nyomulj rá.
2019. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%
Szánalmas az, aki egy volt munkatársát jelöli be.
2019. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%

Kommunikációs készséged az egyik legkevesebb, amit valaha láttam gyakorin.

Foglalkozz önismerettel.

2019. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem értem miért KELL visszajelölni. Bár én már rég túl vagyok azon hogy mindenkinek kedvére tegyek, plusz készülök pár embert kitörölni.

A másik oldalról: ha valaki nme jelöl vissza akkor egyidő után egyszerűen csak vissza kell vonni a jelölést, és kevésbé lesz többé kellemetlen.

2019. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ez a kiírás ugye vicc? Légyszíves mondd, hogy igen, és nincsenek ilyen birka gyökerek a földön! Próbálok röviden fogalmazni, bár szerintem fogyatékos lehetsz. "Legszívesebben írnék neki, hogy azért sem gratulálok a gyerekéhez". Tekintve, hogy annyira bír, hogy mégcak vissza sem jelölt, tuti, hogy nagyon érdekli, hogy mit írsz/nem gratulálsz. Ki vagy te?! Hogy a te gratulációd kell valakinek?! Nagyon nevetek rajtad! Hál isten, hogy a csaj boldog valakivel, gyereke lesz, téged meg leszar, és le is szart nyilván elôtte is, mert ha kötné hozád bármi érzelem legalább megszánt volna, hogy visszajelöli ezt a nagyon kemény kisfiú fajtádat! A hozzád hasonló életképtelen vergôdô embreket én még élvezem is, hogy levegônek nézem és semmibe veszem, miközben látom oldalszemszögbôl hogy sóvárogva bámul, hogy legalább ránézzek. Azt meg nem te szabod meg, hogy ki kit, és miért, vagy miért nem jelöl vissza. Sajnállak egyébként. Sajnos nem sok életre vall, hogy ilyen vagy. Keress magadnak valamit. Nem mondom, hogy valakit, mert nyilván egy csajnak sem fogsz soha az esete lenni, és ezt talán te is tudod, ezért vagy frusztrált! Azért szép napot!
2019. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!