Kikkel magázódsz?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy van-e olyan ismerősöm, akivel magázó viszonyban vagyok, de nem igazán. Természetesen idegenekkel magázódom először, pl. a boltban, bankban, stb. Azonban ismerőseim közül csak pár idős embert magázok. Ezzel ti is így vagytok?
2019. dec. 17. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy-két idős embert leszámítva csak azokkal, akikkel ennek oka van.

A két gyerekemnek összesen öt tanítónője van, ezek közül egy tegeződik a szülőkkel, egy csak velem (ismerjük egymást máshonnan), három pedig magázódik. Néha elgondolkodom ezen, hogy ezekkel a tanítónőkkel kifejezetten jó, bizalmas a kapcsolatunk - nyilván nem magánleti szempontból, hanem a gyerekeimmel kapcsolatban - mégis magázódunk, miközben a boltban letegez a vadidegen pénztáros.

Jár a fiam pszichológushoz, ő egy 35 év körüli férfi, mint én (csak én nő), vele is magázódunk, de ez is direkt van.

Szóval én azt látom, hogy az én korosztályom már csak abban a ritka esetben magázódik, ha valamilyen konkrét oknál fogva nem lenne helyénvaló a tegeződés, de az alap az a tegeződés ismeretlenek között is. Lehet ennek örülni vagy utálni, ez van.

2019. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Winni Spinzo ***** válasza:
54%
Senkivel
2019. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!