Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Véletlen férfiként a női...

Véletlen férfiként a női mosdóba mentem be a Westendbe kezetmosni, énvoltam a bolond vagy tényleg könnyű benézni?

Figyelt kérdés
Rámküldték a biztonságiőrt, a liftnél kapott el és mondta hogy legközelebb ne oda menjek... mondtam sorry.
2019. okt. 22. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltál bolond,mással is megtörtént.
2019. okt. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, mellényomtam, plusszot akartam adni nem felest.
2019. okt. 23. 11:31
 3/5 A kérdező kommentje:
DE egy piktogrammon kívül nem jelzi semmi..
2019. okt. 23. 11:31
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

Hat igen erdekes miert lenne olyan nehez kiirni 2-3 nyelven is...

vagyntobbfele piktogrammal es felreerthetetlenebbul


SouthParkban Jok ezek ahol a tobbfele nemekrol van szo meg azokat "ellenzo" stb. :D

2019. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De úgy jött oda az őr mintha fogdostam volna a nőket vagy valami.. már kintvoltam mikor egyszercsak leszólított a biztonsági őr.


Életemben először voltam ott, és tényleg egyetlen egy piktogramon kívül nem észrevehető, úgy tűnt fel hogy jé csak nők jönnek be. De senki nem szólt, csak rámküldték az őrt... vagy be van kamerázva a mosdó.. :-)

2019. okt. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!