Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én vagyok a bolond ha rászólok...

Én vagyok a bolond ha rászólok társaságban a telefonba bújt barátaimra?

Figyelt kérdés
Tegnap moziban voltunk a barátnőmmel és két barátnőjével. Amíg kezdődött a film, végig a telefont nyomoodták. A két csaj a filmet is végigmobilozta. Utána beültünk egy helyre de ott is nyomták. Akkor szóltam be hogy “azért nem kéne egész éjszaka azt a ... nyomni, ki lehetne bújni kicsit belőle”. Mire a két csaj nekemesett hogy 2019-et írunk és én elmaradott vagyok amiért nincs semmi oldalam, én ezt nem érthetem, mert manapság az embereknek nemzetközi kapcsolatai vannak és velük csak ott tud kommunikálni. Diplomás nő minkettő! Majdnem leborultam a székről! Jó hogy nem azt mondja hogy ensz béketárgyalásokat folytat le a instagramon mozizás közben :D
2019. febr. 26. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi kapcsolatok?:))) Teljesen igazad van. A nemzetközi kapcsolatokat sem kell éjjel-nappal gyakorolni:)
2019. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két hülye liba.

A barátnőd mit szólt mindehhez?

2019. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a moziban mellettem világítottak volna azokkal a szarokkal, én még fel is pofoztam volna őket.
2019. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm nem szólt semmit akkor, de szerinte nem nekem maradi embernek kéne kioktatni másokat. Azt mondja más fel se néz a telefonjából, nem divat már.
2019. febr. 26. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is irritál, ha valaki egész idő alatt a telefont nyomkodja.

Ha ennyire nem ér rá, amit kétlek, akkor ne olyan napot válasszon közös programokra, amin nem tudja letenni a telefont.

Az más, ha valaki időközönként rápillant, mert bármikor kaphat valami fontos üzenetet. De a halaszthatatlan dolgokat nem is messengeren és instán bonyolítja le az ember.

2019. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem divat felnézni a telefonból?

Ne haragudj, de se a barátnőd, se neki a barátnői nem normálisak.

Ha neki is ez a véleménye, nem lesz hosszútávú a kapcsolatotok. Ezekszerint kényelmesebb lenne neki, ha telón keresztül kommunikálnátok egymással mindig...

2019. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm nem szólt semmit akkor, de szerinte nem nekem maradi embernek kéne kioktatni másokat. Azt mondja más fel se néz a telefonjából, nem divat már."

Sajnos a mai, liberális felfogású világban a normális ember már maradinak számít. Rá se ránts, tarts ki, ne változz meg! Sajnos lassan már az is maradi, ha egy férfi egy nővel áll össze, nem pedig azonos neművel

2019. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor helyesbítek: Három hülye liba. Már bocs, de ezek nem normálisak! Minek mennek moziban, ha nem is látnak semmit a filmből? Gyökerek! Ugye nem te fizetted a jegyeket? :)
2019. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajátomat fizettem :D


Pacsi mindenkinek!

2019. febr. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!