Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van ez a nőknél?

Miért van ez a nőknél?

Figyelt kérdés
Melltartóban meglátják őket, az ciki, de bikini felsőben viszont természetes. Ugyanolyan látvány mindakekettő én szerintem.
2019. aug. 29. 16:00
 1/4 anonim válasza:
71%
Én is elgondolkodtam és elvileg egyszerűen azért mert a melltartó fehérneműnek számít a bikini pedig fürdő ruhának.🤔 Bár ugyan azt látod csak más az anyaga szoval nem nagyon értem benne a logikát
2019. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Pl en pont leszarom.de a legtobb lany nem igy van ezzel.nem tudom miert,megszokas
2019. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a szituáció miatt kellemetlen, nem az alsónemű miatt. A strandon a bikini, fürdőruha a normális, mindenki abban van, de utcára senki nem mászkál benne.

Nyilván fehérneműben az ember leginkább otthon tartózkodik, esetleg öltözőben, tehát ha ott valaki meglátja, akkor az intim szférájába tör be, így érthető, ha ez a többségnek kellemetlen.

Én személy szerint nem vagyok szégyellős, de ha a hálószobában/fürdőszobában rám törne egy vadidegen, mikor épp egy szál bugyiban meg melltartóban vagyok, hát én se lennék happy. :D És nem azért, mert meglátta a mellem legfelső ötödét, hanem azért, mert megsértette a privát teremet.

Egyébként nem gondolom, hogy a férfiak kevésbé lennének szégyellősek, ha a kis boxerjukban vagy fecskéjükben megbámulná őket valaki, akinek nem kéne... :D

+ Fehérneműt mutogatni egész egyszerűen illetlenség, mert az a ruha ALÁ való. Férfiaknak ilyesmit nem tanítanak, de a lányoknak igen, sőt, akinek nem tanítják, az is tudja magától. Kifejezetten közönséges és ócska, ha valaki melltartóban meg bugyiban mutogatja magát (mondjuk közösségi oldalakon) és nem szégyelli.

2019. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Mert mikor bikinit veszünk, tudjuk, hogy mások meglátnak minket, mert olyan helyre megyünk.

Fehérneműben általában váratlanul vesznek észre minket, öltözködés közben rajtakapnak, ránk nyitnak, stb, vagyis nem akarjuk, hogy meglássanak abban, nem készültünk fel a szitucióra és egy intim közegben vagyunk.

A kettő között a döntésünk a különbség. Akarjuk vagy nem, hogy meglássanak abban?

2019. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!