Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez tényleg bunkóság? Szerintet...

Ez tényleg bunkóság? Szerintetek haragudnak rám? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jöttek hozzánk a barátom családja és én elaludtam a szobában.. Szólt a barátom hogy már itt vannak de én olyan álmos voltam hogy nem tudtam kikelni az ágyból kinyittam a szemem és mindjárt becsuktam aludtam tovabb

Meg nem tudják hogy terhes vagyok


2019. aug. 26. 18:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
21%
Inkább alszok, mint hogy másodpercek alatt hányós migrénem legyen. Eléjük hányni nagyobb erény, mint pihenni, biztos. Bárki lehet túl fáradt, lehet rosszul, normális ember ezt megérti. Ennyi. Van nagyobb illetlenség is, mint elaludni. Ha meg annyira zavarja őket, akkor szóljanak és ébresszenek fel újra.
2019. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez nem igazán volt szép tőled.Szerintem elég illetlenség volt.
2019. aug. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Megesik az ilyen. Nincs ebben semmi. Kimerült voltál. Le kell szarni az itteni karót nyelt brigádot.
2019. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult, hogy társaságban elaludtam. 8 éjszakát dolgoztam egyhuzamban nappal suliba járva. Kemény volt, de megértették.
2019. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Rém bunkóság, főleg ha utaztak, és ritkán jönnek hozzátok. Annyit azért megtehettél volna, hogy köszöntöd őket, szólsz hogy nem vagy jól és szeretnél lefeküdni.
2019. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Igazából nem vagyok karot nyelt, de annyira erőt vehetett volna magán a kérdező, hogy kimegy, és elnézest kér, se ő nagyon faradt, inkább ledőlne aludni, de ők érezzék jól magukat. Én is voltam már hullafáradt, mégis volt bennem annyi, hogy elnezést kertem a vendégektől és kivonultam a társaságból. Párom ott maradt, de hamar elment utána mindenki állitólag.

Azért ennyire nem kell elengedni magunkat, mert teherbe esünk. Ismerem az ólmos fáradtságot, de mindig felül tudtam kerekedni rqjta 5 percrem

2019. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!