Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez tényleg bunkóság? Szerintet...

Ez tényleg bunkóság? Szerintetek haragudnak rám? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jöttek hozzánk a barátom családja és én elaludtam a szobában.. Szólt a barátom hogy már itt vannak de én olyan álmos voltam hogy nem tudtam kikelni az ágyból kinyittam a szemem és mindjárt becsuktam aludtam tovabb

Meg nem tudják hogy terhes vagyok


2019. aug. 26. 18:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
98%
Szerintem igen, illetlenség!
2019. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Bunkóságnak bunkóság. Hogy haragudnak-e azt a barátodtól kérdezd.
2019. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát velem volt olyan, hogy december 24-én 24 oraztam és másnap volt most már az exemek rokonainal volt családi karácsonyi buli. Elaludtam a földön. Senkit nem zavart és én se keltem fel a zajra 😅. Úgyhogy pont nem szokott érdekelni más véleménye. Ha fáradt vagyok alszom.
2019. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
82%
Engem sosem érdekelt, hogy mit szólnak. Migrénes is vagyok. Ha rosszul/túl fáradt vagyok, akkor alszom. Nem ér annyit egy vendégség, hogy aztán a fáradtság miatt még rosszul is legyek. Mindenki megértette eddig.
2019. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Pedig ez igenis nagy tiszteletlenség. A párod családja nyilván készül, elmegy hozzátok, te pedig ki sem mész. Erre a terhesség nem kifogás. Ha álmos leszel, a gyerekedhez sem kelsz majd fel? Az is más, ha üdvözlöd őket, kicsit beszélgettek, megkínálod valamivek, majd elnézést kérsz, nem tudod mi van, de húz az ágy. Én kellemetlenül érezném magam úgy vendégségben, hogy a háziasszony alszik.
2019. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
82%
Szerintem bunkoság. Főleg ha meg volt beszélve. A helyedben fogadtam volna őket, beszélgettem volna velük egy keveset, közben elkortyoltam volna egy kávét, vagy egy teát.
2019. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem az. Ha fáradt vagy, aludj. Legközelebb ne hívd meg őket, és nincs ilyen baj.
2019. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

"Úgyhogy pont nem szokott érdekelni más véleménye."

"Engem sosem érdekelt, hogy mit szólnak. Migrénes is vagyok."

Ez aztán az erény!!!

2019. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem az. Neked akkor arra volt szükséged. Még jobb így, mint ott vagy köztük, és bealszol, majd megy a méltatlankodás, hogy most mi van...
2019. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Igen, bunkóság.

Minimum felnézel, elnézést kérsz.

Ha ezek után rögtön alszol tovább, az még mindig illetlenség, csak már nem akkora.


Amúgy kihez jöttek?

2019. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!