Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szexualitásra miért érzékeny...

A szexualitásra miért érzékenyebbek az emberek, mint a gyilkosságra?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban megsértődnének, ha azt mondanám, hogy én kis lányokkal és kis fiúkkal akarok szeretkezni a mennyországban, mint ha az írnám, hogy gyilkolni és rombolni akarok.


Hogy alakult ki ez az ellenszenv?



2019. aug. 17. 12:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Akik gyűlölik a pedofilokat, miért nem állnak úgy a gyilkosokhoz is?

A börtönben miért nem rúgdalják agyon a gyilkosokat?

Helyette bandáznak és dőzsölnek...

A moziban is megy a horror.

2019. aug. 17. 14:17
 12/19 A kérdező kommentje:
Jobban féltek attól, aki tini pronót néz, mint attól a kapucnis majomtól, aki késsel járkál a lakásotok előtt.
2019. aug. 17. 14:19
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem utáljuk jobban a pedofíliát. Mindössze tömeggyilkosból - legalábbis olyanból, amit mindenki annak tart - relatíve kevés van, a pedofilok pedig nagyon széles rétegekből kerülnek ki. Amiben a gyilkossággal közös, az az erőszak (nem feltétlenül fizikai) és abnormális viselkedés. Ezen felül a gyerekekre azért vagyunk érzékenyebbek, mert ők a jövő nemzedék. Minden élőlény genetikailag érzékeny fajának fenntartására. A gyilkosság tanult elutasítás.
2019. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Azért,mert,ha felfogja ezt a gyerek akkor egy idő után lelki trauma közepette öngyilkossághoz vezethet a dolog.Ez,olyan minthogyha,mondjuk öt éven át kínoznád a gyereket egy pincében.


Üdv:valaki

2019. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
#12 kérdező Amúgy nem látok senkit se járkálni az ajtóm előtt.Hol keressem?
2019. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
favicc volt...
2019. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#14 szerintem ez meg csak egy légből kapott baromság, amit a televízióban hallottál vagy valamelyik turbó megmondó embertől, aki ide firkál a szex kategóriába. Tudom, hogy megint ellenszenveset írtam, de szerintem ellenszenvesebb az olyan oldal, ahol gyerekek képeit mutogatják és kúrvázzák, alázzak a magukat istenként tisztelő értelmi fogyatékos söpredékek.

Persze, hogy depressziós lesz az, akiből áldozatot csinálnak és értéktelennek, elhasználtnak állítanak be.

#13 köszönöm a választ.

2019. aug. 18. 01:44
 18/19 anonim válasza:
76%

Szerintem mindkettő ugyanúgy undorító ahogy van, de... Gondolj csak bele, akit megölnek, az nem fog szenvedni egy életen át, viszont egy gyerek, akit megerőszakolnak egyrészt az erőszak közben is szenved, másrészt meg utána egész életében is, hisz az ilyet nem igazán lehet ám feldolgozni, maximum csak együtt élni vele. Talán, ami rosszabb a megerőszakolásnál, az az, hogy szó szerint megkínoznak, kitépik a körmöd, a nyelved, szemed kivágják, stbstb... És tegyük fel, hogy túléled.


De tulajdonképpen az összes ilyen undorító ember, aki bármilyen módon bántani mer más embert úgy ahogy van r***djon csak meg étlen-szomjan abban a koszos, büdös, sz@*os cellájában egyes egyedül.


Aki pedig bátran ki meri mondani, hogy ő kislányokkal akar szexelni, az valójában nem is ítéli el az egész pedofíliát, hisz egy pedofil, aki tényleg elítéli, akár még saját magát is, az vagy tesz ellene, vagy magába fojtja, de még véletlenül sem fog kiejteni ilyet a száján.

2019. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igazad van. Én viszont direkt nem erőszakról beszéltem.

Bár ha engem erőszakolnának meg, előbb elfelejteném, mint ha leölik a családomat.

2019. aug. 24. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!