Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szexualitásra miért érzékeny...

A szexualitásra miért érzékenyebbek az emberek, mint a gyilkosságra?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban megsértődnének, ha azt mondanám, hogy én kis lányokkal és kis fiúkkal akarok szeretkezni a mennyországban, mint ha az írnám, hogy gyilkolni és rombolni akarok.


Hogy alakult ki ez az ellenszenv?



2019. aug. 17. 12:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mert a kisfiúkkal, kislányokkal való nemi kontaktot pedifíliának hívják. Elég nagy baj, ha nem érted, hogy ez miért is felháborítóbb.
2019. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, *pedofília.
2019. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy miért lehet felháborító és miért ítélik el. Csak azt nem, hogy miért rosszabb annál, ha valaki a knízásban, kibelezésben látja a szépséget.
2019. aug. 17. 13:29
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Melyikek azok az emberek, akikről azt feltételezed, hogy megsértődnének az írásodat olvasván? Megsértődni azon szoktak, ami érinti az embert. Kérdésedre a válasz: Az, hogy a kiskorúakkal való szexuális kapcsolaton fantáziálsz, már eleve beteg elmét jelez. Innentől simán kialakul az ellenszenv veled kapcsolatban.
2019. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a pedofíliára és a gyilkosságra egyaránt érzékeny vagyok. Ilyen régimódi vagyok. Amúgy azokat, akik gyerekeket bántanak, még a börtönben is kiközösítik.
2019. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Melyikek azok az emberek, akikről azt feltételezed, hogy megsértődnének az írásodat olvasván?"

Akik pl. azonnal jelentik a krédést, hogy provokáció. Pedig szerintem egy normális kérdés. (ezt sem értik sokan, hogy miért).


"Az, hogy a kiskorúakkal való szexuális kapcsolaton fantáziálsz, már eleve beteg elmét jelez."

Szerintem meg nem. Bár ha gyereket írtál volna, arra is azt válaszoltam volna, hogy ember és nem állat. (fura, hogy ti az állatokat is jobban elfogadjátok, vagy a szörnyekkel való dugást).

Ez szintén valami társadalmi elmebaj, hogy undorodtok a gyerekek testétől. Nyilván elítélem én is a gyerekek kihasználását. Tovább azt is elfogadom, hogy éretlenek.

De nem azért lennék undorító, mert a gyerekekre izguolok, hanem ahogy ki akarnák őket használni vagy bántani és a kettő nemugyanaz.

2019. aug. 17. 13:41
 7/19 A kérdező kommentje:

"Amúgy azokat, akik gyerekeket bántanak, még a börtönben is kiközösítik."

Én is gyűlölnék midnenkit, aki a gyerekemet vagy más gyereket bánt.

De az elmebeteg nem lesz jobb, aki más családját írotta ki. Vagy nőket tizedelt.

2019. aug. 17. 13:42
 8/19 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az, hogy miért helyes szeretkezni egy gyerekkel, ha ő is akarja. A kérdés az, hogy ez ellen miért harcolnak foggal körömmel, de a tévében meg mehet a szörny szex és a kibelezés.
2019. aug. 17. 13:44
 9/19 A kérdező kommentje:

A kérdést pedig direkt szélsőségesen tettem fel.

Hiszen a mennyországban ha az egyiket mindenki akarná nem lenne semmit, a másik viszont elhozná a poklot. Mégis a gyerek szex undorítobb, mint elpusztítani mindent.

2019. aug. 17. 13:54
 10/19 A kérdező kommentje:

Miért utáljuk a pedofilokat jobban a zoofil, kannibál gyilksoknál?

Féltjük a gyerekeinket? Bántottak minket?


Lehet jönni azzal is, hogy milyen ember, aki nem mert udvarolni egy idős nőnek. Ezt azért mondjuk, mert féltékenyek vagyunk? Vagy miért nem mondjuk azt, hogy milyen ember, aki nőket csal fel és kínoz meg? Vagy aki nem tud nőt szerezni, ezért megerőszakolja és feldarabolja őket?


A tévében miért fröcsöghet a vér, a meztelen gyerek meg a világvége?

2019. aug. 17. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!