Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lehetséges, és nem lesz semmi...

Lehetséges, és nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Ha a gyerekemnek (még nincs) megszeretném tanítani a magyart és egy titkos nyelvet amit mi talaltunk ki, akkor mind a kettőt elbírja sajátítani.

2017. aug. 15. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit előbb írtam, vannak kétségeim, képes leszel-e megtenni. Túl alpári vagy hozzá. Úgy nem fog menni.
2017. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A helyesirasert elitelhettek nyugodtan ha attol nektek jobb lesz, de engem tovabbra sem erdekel.😉 Az meg h en titkos nyelvet szeretnek tanitani a gyerekemnek az neki max elony lesz... Gondolkozhatnatok is pl:ha ti mar tudnatok egyet mert a szuleitek a magyar melle ezt is magtanitotta volna es tudnatok ugy beszelni a csaladdal...
2017. aug. 16. 10:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Ti is kaptatok privát levelet amelyben a kérdező hihetetlenül közönséges módon fejti ki a véleményét Rólatok?

Símán letiltottam, de ez nem menti az alpári stílust.

Ha a gyarekének is ezt fogja tanítani, képzelem, milyen nevelésben fog részesülni szegény!

Nyilván neki is EZT a nyelvezetet fogja tanítani...

2017. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jelen. En is kaptam. Nem mert alpari lenni, csak megkerdezte vajon mit gondolok magamrol, hogy en ilyeneket irjak. En szolitottam meg mint Geteblyeimado. Nagyon szereti dobalni a nagyival egyutt, mint ahogy irta is. En nem tiltom le, jot mosolyogtama kavem mellett.
2017. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!