Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki beszélne velem angolul?

Valaki beszélne velem angolul?

Figyelt kérdés
13 vagyok, lány. Szeretnék valakivel angolul beszélgetni e-mailben, msn-en, skype-on vagy bármilyen más módon. Szeretném gyakorolni az angol nyelvet, de sajnos nincs senki, akivel ezt megtehetném. Szeretném kérni, hogy aki beszélgetne velem, bátran javítson ki, mert még eléggé az elején vagyok az angol-tanulásnak. A kor és a nem nem számít. Aki szeretne, írja le ide vagy privátban. Az sem baj, ha többen jelentkeznek, csak legyen jelentkező! Előre is köszönöm. :D
2010. ápr. 6. 14:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hi, Johnny. I answered you. :D
2010. máj. 17. 19:59
 12/17 anonim ***** válasza:
Oh thanks. :D What is your name? And how many age are you? Im 18 years old.
2010. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
My name's Anita. And please read the full of my question.
2010. máj. 17. 20:51
 14/17 A kérdező kommentje:
It wasn't correct, was it? And what is your name?
2010. máj. 17. 20:52
 15/17 A kérdező kommentje:
So I am 13. :D
2010. máj. 18. 07:21
 16/17 anonim ***** válasza:

"And how many age are you?"

Szerintem helyesebb az "And how old are you?". Ha már beszélgettek a kérdezővel, akkor legalább helyesen. :P


Én sajnos nem tudok segíteni, mert ugyan tudok angolul, de sokszor keverem a szavak sorrendjét, és még elég hiányos a szótáram. Tehát magyarul nem vagyok a legjobb angolból, csak megértetni tudom magam, ha úgy adódik. :)


De sok sikert neked a tanuláshoz! ;)

2010. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A How many age are you? nekem is gyanús volt, de nem mertem kijavítani. Féltem, h butaságot mondanék.
2010. máj. 29. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!