Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Jövőre franciát tanulok,...

Jövőre franciát tanulok, hogyan tudnék rá "felkészülni"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Franciázz sokat. Természetesen kettesben (69)
2010. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kérj meg valakit , hogy időben figyelmeztessen , hogy . franciát fogsz tanulni.

így talán nem ér felkészületlenül a dolog.

2010. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most erre miért nem lehet rendesen válaszolni? csak annyit kérdeztem,h hogyan lehet rá felkészülni,mert eddig nem azt tanultam?! ennyire nehéz normális választ írni?
2010. ápr. 3. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet rá felkészüli...inkább arra készülj hogy 4év borzalom jár vele,és hogy miért nem választottál más nyelvet...

Énis franciás vagyok és az hogy gyűlölöm, az nem kifejezés. A kiejtés szörnyű, a hülye névelők és még sorolhatnám. A nyelvtan annyira nem nehéz de megkell tanulni azt is.

Nulláról kezdtek úgyis mindent,felesleges rá készülnöd.

2010. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

23:05 vagyok. bocsika.

hugom tanult franciát , és szerette. bár mára nem sok maradt meg benne, mondta hogy elég nehéz elolvasni kiejteni a francia szavakat, hiszen van benne egy néhány betü ami feleslegesnek tűnhet a magyar egyszerűségéhez képest. felkészülni ? itt a net. keress francia játékos feladatot , hanganyagot . (ha akarsz) de nem lennél egyedül nulla francia tapasztalattal. hiszen tanitani akarnak rá .

2010. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!