Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit kérdez először az interjúz...

Mit kérdez először az interjúztató?

Figyelt kérdés

A második kérdést értem az apjáról kérdezi, meg a drogokról, de az első alatt nagyon hadar, nem értek semmit:


[link]



2015. júl. 30. 13:05
 1/7 sörpocak ***** válasza:
Kapcsold be a feliratod, amennyire látom, az pontosan követi a szöveget. De ez csak egy tipp, nem ismerem jól az angolt.
2015. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nincs első kérdés, arról beszél a pasas, hogy a filmről beszéltek mert ő ( Downey Jr) promóciós interjúkat csinál a filmről stb. stb., aztán elkezdi, hogy azért beszélne a múltról mert más interjúkban beszélt az apjával való kapcsolatáról, és innentől szerintem érteted. Egyébként nagyon látszik rajta hogy mennyire kivan, mármint Robert Downey Jr.
2015. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mert valamiért azt mondja jobban teszed ha felteszed a következő kérdést. Hogy érted am h kivan? :D
2015. júl. 30. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a feliratozást és csapj fel egy szótárt vagy egy online szótárt, ne mással végeztesd a piszkos munkát ha fejlődni akarsz!
2015. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mondja, hogy jöjjön a következő kérdés mert az interjúztató csak rizsázik össze hülyeségeket, ahogy próbálja nem feltűnően átvezetni a személyes dolgokra az interjút. Arra értem, hogy kivan, hogy látszik rajta, hogy iszonyatosan kivan akadva, ennek az újságíró csókának egy sajátossága, hogy kiakasztja az embereket. Tarantinoval is volt egy gáz interjúja.
2015. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A felirat egy kalap sz*rt nem ér már bocsánat. Google fordítós szinten már rég elhagytam, de ha hadarnak azt nem értem, ennyi :D
2015. júl. 31. 13:10
 7/7 anonim válasza:

Nincs ezelott kerdes.

Csak beszel az interjuztato, hogy nem csak a filmrol, hanem most egy kicsit rola (Robertrol) is beszeljenek, de nem tudja, hogy ez megfelel e neki, nem baj e.

Es akkor mondja Robert hogy neki is (interjuztatonak) csak ugyanannyi ideje van mint a tobbieknek, es hogy szerinte kezdjen el kerdezni.

2015. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!