Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi a megfelelő válasz és...

Mi a megfelelő válasz és visszakérdezés a "what's up? " kérdésre?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 10:04
 1/8 chtt ***** válasza:
11%
The sky, man. (sorry:)))
2015. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Try saying something along the lines of, "Not much. How about you?""

"You can just say something like "hey" back, or you can tell thwm what's new with you, if you feel the urge to."

[link]


"The simplest response if you don’t have information you want to share immediately with the asker is probably just to say something like “not much”, “not too much”, or “hey (man/dude)”. "

[link]


"As most of us know, "how are you?" is best answered by "Fine. How are you?", at least most of the time.

Similarly, "What's up?" is usually answered by "Not much. You?" or something equivalent."

[link]

2015. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
the ceiling
2015. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
38%
Szerintem a "fuck up" válasz teljesen kimerítő, és minden további kérdezősködésnek elejét veszi. :-DDD
2015. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 chtt ***** válasza:

Hiába pontoztatok le, bizony nem egyszer megkaptam ezt a választ... igaz, első alkalommal meg sem értettem, végül le kellett írnia az illetőnek, hogy a feljajduljak és a fejemhez kapjak. :D

Ezzel együtt köszönöm a piros pacsikat.

Legyen szép napotok Néktek is.

:)

2015. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a válaszokat !

Kedves chtt!

Értem én a humort és jó is, csak tudod nekem tényleg szükségem lett volna a válaszra (amit azóta már megkaptam) és ha válaszolsz rá rendesen és utána még ezt hozzáteszed én nevetem a legnagyobbat elhiheted csak igy kicsit "trollkodás" nak tűnik

2015. máj. 23. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
same old,same old (same ole,same ole)
2015. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez tipikusan a költői kérdés esete. válaszolj kérdéssel, vagy ha mondd, hogy hellósziajónapot.
2015. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!