Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le tudná nekem valaki fordítan...

Le tudná nekem valaki fordítani angolra?

Figyelt kérdés
Az emberek kérdéseket tesznek fel, és bàrki válaszolhat ràjuk. Ez a weboldal magyar. A felhasználók szàma 15.000. Baràtnőm àltal találtam rá, 2 éve. Egy évben egyszer használom. Azért ez a kedvencem,mert segítséget nyújthatunk màs embereknek.képek nincsenek rajta, sem videók,csak szöveg. (Egyedül nem tudom lefordítani,a netes fordítók meg rosszak. Ha valaki letudnà nekem fordítani angolra azt megköszönném)

2015. ápr. 26. 15:58
 1/3 anonim válasza:
People ask questions and anybody can answer them. This website is Hungarian. Number of users is 15000. My friend told me this site 2 years ago. I use it once a year. This one is my favourite because we can help other people. There is no pics or videos, only text.
2015. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
People post questions and anybody may answer them. This website is Hungarian. The number of users is approximately 15000. I have found it through my friend's recommendation. I have been using it for two years now. I use it once a year. This is my favourite site because we are able to help other users out. The page does not contain photos or videos, only text (written material).
2015. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2015. máj. 18. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!